Субота, 28 Травня, 2022

Піар перед виборами: “Голос” заявив про плани збудувати нову сучасну комунальну клініку у Львові

Вже от-от в Україні проведуть місцеві вибори і кандидати, представники політичних сил, зосередили всі зусилля на тому, щоб привернути увагу виборців і зацікавити їх своїми пропозиціями, пише сайт lvivyes.com. Так, сьогодні, 25 вересня, команда партії “Голос” (її представники у Львові) зустрілися з місцевими медиками, аби обговорити питання в рамках плану “Діємо разом”, скерованого на розвиток медичної галузі в нашому місті.

Так, перед львівськими медиками виступив Юрій Баран, який є фахівцем в цій галузі (лікар-практик у Львові і за сумісництвом – медичний експерт партії “Голос”), який, власне, і розказав про перші головні кроки, заплановані партією “Голос” на Львів.

Юрій Баран окреслив львів’янам “райдужні” перспективи розвитку медичної галузі в нашому місті, і запевнив, що ситуацію з медициною тут змінять всього три кроки: мотивування висококваліфікованих фахівців-медиків, створення нової сучасної комунальної клініки в місті, а також запуск інформаційного медичного порталу для пацієнтів, аби львів’яни знали, куди і з якою проблемою вони можуть звернутися. До слова, щось схоже вже функціонує в Маріуполі, однак не зусиллями “Голосу”.

Раніше ми писали про те, що кандидатом в мери Львова від партії “Голос” буде Ярослав Рущишин – він теж був присутній на зустрічі і теж окреслив для львів’ян райдужні перспективи розвитку медичної галузі в місті. Він як кандидат на посаду голови Львівської ОТГ запевнив виборців в тому, що метою його діяльності буде збільшення тривалості та якості життя львів’ян.

Звісно ж, львів’янам знайома добре ситуація напередодні виборів з представленням плану дій від політичних партій. Тому далі буде – запасаймося міцними нервами, оминаймо “джинсу” в мережі і мислимо критично, аби зробити на місцевих виборах свідомий вибір.