П’ятниця, 1 Липня, 2022

Андрій Садовий не вірить в дистанційне навчання

Львівський мер не вірить в дистанційне навчання, про що вкотре нагадав під час чергового ефіру на радіо “Львівська хвиля”, пише сайт lvivyes.com. Як і більшість українців, мер вважає, що такий новий формат освіти не буде ефективним, адже студенти вже спробували навчання в такому режимі через спалах COVID-19.

Так, мер знову запевнив, що не вірить в те, що такий формат навчання дасть хороші результати, особливо – в молодших класах. Тож зараз в місті готуються до “повноцінного” освітнього процесу в школах і сподіваються, що все буде добре.

“Якщо хочемо мати знання, то інших варіантів немає”, – зазначив Андрій Іванович.

Готуються до “нормального” освітнього процесу в школах неабияк – за словами мера, зараз в міських школах проводять навчання для вчителів, проводять моніторинги по освітніх закладах, намагаються чітко регламентувати навчальний процес і найголовніше – активно закуповують засоби індивідуального захисту. Працюють над тим, щоб організувати роботу шкіл таким чином, щоб не було одночасного входу до закладів. Разом з тим, планують подбати про те, щоб в школах не було скупчень.

Звісно ж, дистанційне навчання сьогодні, в умовах пандемії, могло б стати єдиним цілком безпечним засобом здобуття освіти, однак, як показує досвід і думка чиновників та фахівців, українцям таки не можна переходити повністю на такий формат освіти. Чиновники схиляються до думки, що навчання повинне відбуватися в “нормальному” режимі, однак, звісно ж, з обов`язковим дотриманням всіх правил безпеки.

Пригадаємо, раніше Андрій Іванович говорив про те, що дистанційне навчання можна допустити – орієнтовно на тиждень часу – і то лише за умови того, що люди між собою є добре знайомими. Тут мер мав на увазі першокласників, або ж про вчителів, які не знайомі зі своїми підопічними, і вважає, що таке навчання не можна назвати повноцінним – це, радше, імітація.