Понеділок, 4 Липня, 2022

ОРДЛО почекає: ще одного "слугу народу" впіймали на інтимній переписці у ВРУ

Цими днями ще один представник партії “Слуга народу”, а точніше сказати представниця цієї політичної сили, відзначилась “пікантною” перепискою на робочому місці, у стінах Верховної Ради України, передає 24 Канал.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, на цей раз у центрі цікавої ситуації опинилась народна депутатка Галина Третьякова. У часі безпосередньої роботи парламенту, на ранковій сесії, вона переписувалась зі своїм чоловіком про новий матрас, який той купив додому. Нардепка на звістку про таку покупку відреагувала дуже емоційно. Жінка свого чоловіка за це похвалила та зазначила у переписці, що скоро вони на ньому будуть займатись сексом. Це, можливо, і нормальне листування чоловіка і дружини, але не у часі, коли обговорювали важливий закон “Про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО”. Саме у ті хвилини тривала дискусія у рамках зазначеної теми. Пікантну переписку опублікував “Інформатор”.

Зазначимо, чоловіком народної депутатки України, голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової є Сергій Попов. Вони побрались, як свідчать дані з офіційної сторінки Третьякової у соцмережі ФБ, 21 вересня 2019 року.

У міжмережжі така переписка народної депутатки у часі роботи парламенту неабияк розлютила українців. Мовляв, як можна писати про таке, коли ти – державний службовець, в країні війна і ти сидиш у ВРУ, де саме зараз обговорюють питання про особливий статус територій, де у ці хвилини тривають бойові дії і вбивають людей???

Народна обраниця Галина Третьякова не залишила цю ситуацію без коментарів і опісля активного обговорення її персони та особистої переписки, вона на сторінці у ФБ написала у легкій та спокійній формі, без жодних заморочень, що у той час у ВРУ не працювала:

“Матрац, на якому сплю, жахливий. Потрібно було міняти. Подяка чоловікові!”