Субота, 21 Травня, 2022

У Бібрці відбулось перше засідання новообраної влади: подробиці

Місцеві вибори відбулись і більшість місцевих рад, новообраних очільників вже приступили безпосередньо до виконання своїх обов’язків. Цього тижня відбулось перше засідання депутатів Бібрської міської ради на чолі з новобраним Романом Гринусом.

Як повідомляє інформаційний портал «lvivyes», перша сесія влади оновленої громади Бібреччини пройшла у вівторок, 8 грудня. На офіційній зустрічі були присутні усі 26 новообраних депутатів ради. Очолював засідання вдруге обраний на посаду голови Бібрської ОТГ Роман Гринус. Також у сесії взяла участь очільниця Бібрської міської ТВК Каганяк Марія. Крім того, на урочистій сесії були представники громадськості.

Особливості першої сесії Бібрської міської ради

Як відомо, Бібреччина за новим адміністративним розподілом входить до Львівського району Львівської області. Від дня сесії офіційно можна говорити, що територія Бібрської ОТГ збільшилась, адже до її складу тепер увійшли такі територіальні громади: Суходільська сільська рада, Соколівська сільська рада, Новострілищанська сільська рада. Відтак, межі Бібреччини розширились, йдеться на офіційній сторінці громади у ФБ.

Розпочала урочисте засідання новообраної місцевої влади голова Бібрської міської ТВК Каганяк Марія. Вона оголосила результати «Перших місцевих виборів», що відбулись 25 жовтня 2020 року. Марія Степанівна ознайомила усіх з волевиявленням громади, у результаті чого перемогу в очільництві громади здобув мешканець міста Бібрка Роман Гринус. Також голова ТВК повідомила новий склад депутатів Бібрської міської ради.

Особливостями першої сесії Марія Степанівна Каганяк поділилась з «lvivyes». Каже, що загалом все пройшло згідно регламенту, спокійно та гарно. Відчувалась певна урочистість. Опісля того, як вона оголосила результати виборів, слово мав голова ОТГ Роман Гринус. За словами п. Марії, на засіданні були присутні усі новообрані депутати. Крім представників влади на сесію приїхали ще й представники громадськості. Зокрема у засіданні брали участь мешканці Новострілищанської ОТГ (колишньої, яка тепер входить до Бібрської ОТГ), сіл Любешка та Серники.

У часі засідання голова Бібрської ОТГ та депутати склали присягу щодо чесного виконання своїх службових обов’язків на благо громади. Згодом п. Роман ознайомив усіх з іменами тих, хто очолюватиме посади старост у селах. Це була пропозиція від голови ОТГ, депутати ж її підтримали. Крім того, у рамках першої зустрічі Роман Гринус назвав імена своїх заступників. Ними стали Оксана Довгаль та Максим Заблоцький. Секретарем Бібрської міської ради було обрано Ігоря Стаха.

Також за поданням міського голови на сесії затвердили склад виконавчого комітету Бібрської міської ради. До його складу увійшло 17 осіб.

Перспективи Бібрської ОТГ

Наприкінці засідання Роман Гринус подякував усім за роботу та наголосив, що сподівається на командну роботу та плідну працю упродовж наступних років. Пан Гринус вважає, що Бібрська ОТГ – одна з найкращих на Львівщині, і певен, що першість їм вдасться втримати завдяки спільній постійній роботі.