Понеділок, 4 Липня, 2022

Олег Синютка привітав Андрія Садового з черговими перемогами на виборах мера

22 листопада, в неділю, в нашому місті відбувся другий етап виборів голови Львівської ОТГ, розповідає сайт lvivyes.com. В завершальному етапі за крісло очільника Львова змагалися чинний міський голова Андрій Садовий та народний депутат України, колишній очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Згідно з даними, перемогу впевнено здобуває Андрій Садовий, тож його конкурент за мерське крісло привітав Садового з перемогою на своїй сторінці у Facebook.

“Сподіваюсь, що обіцянки, які почули львів’яни, не стали передвиборчими технологіями”, – Олег Синютка

Вітаючи свого конкурента за мерське крісло, Олег Синютка також висловив сподівання на те, що обіцянки Садового не стали черговими передвиборчими технологіями у боротьбі за перемогу, а будуть реальними позитивними змінами у житті Львівської ОТГ.

Разом з тим, Олег Синютка подякував всім львів’янам, які висловили йому довіру і віддали свої голоси за нього. Таких виборців у Синютки назбиралося вісімдесят три тисячі – тих, хто “повірив у бажання та здібності забезпечити припинення хаотичної забудови у Львові та розв’язання транспортного колапсу”.

Зауважимо, що навіть попри невдачу у виборах, Олег Синютка пообіцяв, що і далі залишатиметься з містом Лева та його мешканцями.

У штабі Садового вже 22 листопада святкували перемогу

Про те, що перемогу у виборах у Львові вже почали святкувати у штабі Садового в неділю, 22 листопада, стало відомо зі слів керівниці пресслужби Львівської міської ради Христина Процак, яка оприлюднила фото усміхненого мера. Тоді Садовий повідомив, що його конкурент ще не вітав його з перемогою на виборах.

Зауважимо, що Андрій Садовий, згідно з попередніми результатами виборів, лідирує з результатом в понад 61%, поки другий кандидат зумів здобути лише трішки більше 36% голосів львів’ян. Якщо говорити про кількість виборців, то за Садового віддали голоси понад 141,6 тисяч виборців, а за Синютку – 83,1 тисяч виборців у Львові.

Разом з тим, варто зауважити, що “Опора” вже повідомила про зафіксовані порушення на виборчих дільницях у Львові. Так, до прикладу, було зафіксовано, що на двох дільницях ДВК заповнили протоколи про підрахунок майбутніх голосів олівцем, на одній з дільниць сортували виборчі бюлетені всі разом, а на деяких дільницях протоколи про підсумки голосування підписали не фактичною датою складання документа, а майбутнім числом.

Нагадуємо, що в першому етапі виборів на посаду голови Львівської ОТГ також лідирував чинний міський голова Андрій Садовий. Тоді результати були наступними: понад 40% голосів здобув чинний міський голова, а в його конкурента було 31% голосів виборців. Ще орієнтовно за тиждень до проведення другого туру виборів у Львові соціологи розповіли про те, що в кандидатів рівні шанси на перемогу в другому турі. А напередодні відбулися дебати між головними кандидатами на посаду міського голови, на яких конкуренти дискутували на тему сміттєпереробного заводу та про незаконні забудови в нашому місті.

Головне фото – Zaxid.net