Четвер, 7 Липня, 2022

Партія “Голос” визначилася зі своїми кандидатами на виборах до Львівської ОТГ

Зовсім небагато часу залишилося до проведення місцевих виборів в Україні, які заплановані на 25 жовтня, пише сайт lvivyes.com. І тільки днями про своїх кандидатів на виборах голови Львівської ОТГ розповіли у партії “Голос”. Про своїх кандидатів тут розповіли у Львівському обласному осередку політичної партії.

Так, стало відомо про те, що балотуватися на посаду голови Львівської ОТГ від партії буде народний депутат Ярослав Рущишин.

Ярослав Рущишин – підприємець, громадський діяч, почесний сенатор УКУ, співзасновник та член наглядової ради Львівської бізнес-школи УКУ. Він – кандидат у народі депутати від партії “Голос”, якого було обрано на парламентських виборах 2019-го року і з серпня минулого року є секретаром комітету з питань економічного розвитку у Верховній Раді України. Рущишин входить до Унівської групи, яка в 2010-му році розробила візію розвитку нашого міста до 2025-го року.

За активну громадську діяльність Ярослава Рущишина було нагороджено орденом “За заслуги” ІІ ступеня. Нагородили Ярослава Рущишина за вагомий внесок в розбудову української державності та багаторічну сумлінну працю.

Зауважимо, що партія “Голос” також нарешті визначилася з кандидатами в депутати до Львівської ОТГ. Ними стали підприємець Андрій Курочка, інженер-економіст Андрій Дячишин, Віталій Троць, Володимир Гаразд та інші.

Пригадаємо, з 5-го вересня ЦВК оголосила про початок передвиборчої кампанії. Також Уряд затвердив порядок проведення виборів в країні згідно з усіма карантинними обмеженнями та рекомендаціями МОЗ.

Раніше про свою участь в виборах на посаду голови Львівської ОТГ заявили чинний мер Андрій Садовий, колишній голова Львівської ОДА Олег Синютка, Остап Стахів, Руслан Кошулинський, Ігор Зінкевич та інші.