Понеділок, 4 Липня, 2022

Ігор Васюник – ще один офіційний кандидат у мери Львова

Днями стало відомим ім’я ще одного політика, який планує взяти участь у виборах голови Львівської ОТГ, пише сайт lvivyes.com. Про свої наміри взяти участь в майбутніх місцевих ваиборах у Львові повідомив знаний тут громадський діяч Ігор Ванюник на своїй сторінці у Facebook.

Так, Ігор Васюник повідомив львів’янам, що має намір балотуватися в мери як незалежний кандидат. Однак, при цьому, за його словами, не одна політична сила за цей час запрошувала його йти від них на вибори.

“Мені кілька політичних сил пропонували йти від них на мера. Але у мене є принципова позиція – я буду незалежним кандидатом”, – повідомив Ігор Васюник.

За словами Васюника, він не хоче бути залежним від будь-яких політичних сил та від олігархів і є кандидатом від львів’ян. Тому й прийняв таке рішення.

Також кандидат на посаду голови Львівської ОТГ заявив про те, що в нашому місті не має бути місце політичній діяльності, адже політика повинна бути в столиці, в Уряді та ВРУ, а також офісі Президента України. Натомість у Львові, за переконанням кандидата, повинен мати місце прозорий та ефективний менеджмент.

“Управління містом – це в чистому вигляді господарська діяльність”, – переконаний Ігор Васюник.

Робити місто незалежним від політичної діяльності партій Ігор Васюник планує разом зі своєю командою – управлінцями та іншими фахівцями.

Що планує змінити у Львові Ігор Васюник спільно зі своєю командою?

Зауважимо, що Ігор Васюник – це один з тих кандидатів, який вже давно говорив про свої наміри брати участь в місцевих виборах на посаду львівського мера. Тож і про свої плани на Львів Васюник вже тривалий час розповідає містянам.

Так, серед обіцянок Васюника на посаді голови Львівської ОТГ – повернути першість Львову в Україні програмою розвитку міста, написаною за участі відомих міжнародних фахівців та експертів Українського інституту майбутнього. В цій програмі – ціла низка цікавих проєктів, зокрема, впровадження якісного та безкоштовного громадського транспорту, сучасні способи дезінфекції води (без використання хлору), заснування університету для пенсіонерів та новітній сміттєпереробний завод.

Що нам відомо про цього кандидата?

Васюник Ігор – політик, громадський діяч, підприємець, народний депутат України. Будучи народним депутатом сьомого скликання, Ігор Васюник став ініціатором та автором цілої низки законодавчих ініціатив. За аналітичними дослідженнями експертів платформи VoxUkraine, Ігор Васюник потрапив до п’ятірки народних депутатів Верховної Ради сьомого скликання, які найбільше підтримують прогресивні та реформаторські закони.

Також Ігоря Васюника було визнано одним з найсумлінніших народних депутатів, які відповідально ставляться до голосувань в парламенті, а також одним з найефективніших депутатів, які підтримують реформаторські закони.

Цей кандидат вже пробував стати мером Львова – брав участь у виборах міського голови в 2015-му році.

Зауважимо, що днями з іменем кандидата визначилися в партії “Голос”. Звідси балотуватися на посаду голови Львівської ОТГ буде Ярослав Рущишин.