Субота, 28 Травня, 2022

У Львові підприємці пікетують стіни ОДА через касові апарати та видачу фіскальних чеків

Сьогодні, 22 вересня, підприємці Львівщини зібралися під стінами обласної державної адміністрації і пікетують владу, пише сайт lvivyes.com. Більше сотні місцевих підприємців зібралися під стінами установи з метою висловити своє незадоволення через примусове обов’язкове встановлення касових апаратів та видачі фіскальних чеків. Про це повідомило видання “Варіанти”.

Обурення львівських підприємців викликали законопроєкти 3853-1(2) та 3993, які стосуються спрощеної системи оподаткування для малого бізнесу в Україні. Місцеві підприємці вимагають, аби депутати Львівської обласної ради ухвалили звернення до парламенту стосовно термінового розгляду цих законопроєктів.

Пікет відбувається мирно, однак обурені підприємці перекрили рух на вулиці Винниченка, через що представники правоохоронних органів спрямовують автомобілі проїхати вулицею Підвальною. Тут же ж, на Підвальній, Личаківській та площі Митній через акцію протесту підприємців утворилися затори.

Зауважимо, що нещодавно у Верховній Раді України зареєстрували ще один законопроєкт, який стосується регулювання питання обліку доходів фізичних осіб-підприємців – йдеться про законопроєкт 3993-1. Законопроєкт передбачає збереження системи обліку доходів для фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку, через ведення обліку їх доходів за типовою формою шляхом щоденного відображення отриманих доходів як в паперовому, так і в електронному вигляді, в тому числі через електронний кабінет таких платників.

Цим же законопроєктом передбачається, що для тих ФОП, які будуть вести облік через електронні кабінети, буде запроваджено новий електронний сервіс автоматичне заповнення і перевірка в електронному кабінеті податкової декларації та після її підписання платником податку подання через електронний кабінет до контролюючого органу.