Четвер, 7 Липня, 2022

Садовий розповів, яку країну хоче збудувати разом з Гриценком

Цими днями відбулася спільна прес-конференція Андрія Садового з Анатолієм Гриценком, розповідає сайт “lvivyes.com” з посиланням на сайт “24 каналу“. Під час інтерв’ю мер міста Львова зазначив, що після перемоги Гриценка на майбутніх президентських виборах хоче спільно будувати країну гідних людей. Садовий зазначив, що будувати треба ту країну, в якій захочеться жити; країну, в якій наша молодь має надію, а люди похилого віку – гарантований захист та опіку. 

Львівський мер також під час прес-конференції зазначив, що в нашій країні є все необхідне для створення “країни гідних людей”. Йдеться про велику кількість “мудрих людей”, значні поклади корисних копалин та стабільний розвиток технологій. Єдине, на думку Андрія Івановича, що заважає створити таку країну, це наявність людей, які все грабують, розкрадають державне майно. Львівський мер переконаний в тому, що сьогодні нам треба повиганяти всіх “жуліків” з території країни. 

Чому Садовий зняв свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка на майбутніх президентських виборах? Справа в тому, що Садовий переконався в чесності єдиного кандидата від демократичних антикорупційних сил, який, на думку політика, має всі шанси на перемогу в виборах. До слова, львівський мер – не єдиний кандидат, який знявся з виборів на користь Анатолія Гриценка. Повідомляємо, що 1 березня колишній журналіст Дмитро Гнап від партії “Сила людей” також зняв свою кандидатуру з президентських виборів на користь Гриценка. 

Нагадуємо, що раніше від львівського мера надійшли офіційні пропозиції відомій компанії Amazon щодо створення штаб-квартири компанії у Львові. В опублікованому зверненні до Джефа Безоса, генерального директора компанії Amazon, висловлено думку про те, що відкриття штабу у Львові – це цікаве вирішення для компанії. Нещодавно компанія Amazon спробувала відкрити офіс у Нью-Йорку, однак цього здійснити не вдалося. Вирішення відкрити штаб у Львові цікаве, на думку мера, тим, що вже скоро до міста прибуде Ring, яку нещодавно придбала компанія.