Понеділок, 4 Липня, 2022

Ще один кандидат у президенти "зняв себе" на користь Гриценка

Позафракційний народний депутат, лідер партії “Народний контроль”, кандидат у президенти України Дмитро Добродомов повідомив про прийняття важливого рішення щодо президентських перегонів. 7 березня у ЦВК пан Добродомов заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року, на користь іншого кандидата – Анатолія Гриценка. Про це пише ТСН.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, зранку у четвер, 7 березня, Дмитро Добродомов написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook:

“Друзі! Прийняв для себе надважливе рішення! Сьогодні о 17:00 планую заїхати в ЦВК. Запрошую представників ЗМІ.”

Дмитро Добродомов також оприлюднив у соціальній мережі спільну фотографію з лідером партії “Громадянська позиція” Анатолієм Гриценком. 

Зазначимо, Дмитро Добродомов – Народний депутат України VIII скликання, лідер партії “Народний контроль”, журналіст зі Львова. У передвиборчій програмі Добродомов заявляв, що новому поколінню українців потрібно буде передати “країну модернізовану, цивілізовану, успішну, мирну, без боргів та зі стабільними перспективами”. Він був готовий ці слова втілювати, однак, як виявилось, відмовився на користь Гриценка.

Також, пригадаємо, 1 березня на брифінгу чинний мер Львова та кандидат у президенти на виборах 2019 року Андрій Садовий оприлюднив свою заяву про те, що відкликає свою заяву приймати участь у президентських виборах 31 березня. До того ж очільник Львова додав, що знімає свою кандидатуру на виборах на користь лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка та закликав усіх своїх прихильників, однодумців підтримати саме цього кандидата. 

До слова, 8 березня Центральна Виборча Комісія України затвердить остаточний список кандидатів на майбутніх президентських виборах. Знімати свої кандидатури можна було до 7 березня включно.