Понеділок, 4 Липня, 2022

"Мети не досягнемо – ми не заспокоїмося…": у мережу потрапила "дружня" аудіорозмова Тимошенко і Коломойського

7 березня у міжмережжі з’явилась “цікава” розмова одного з головних кандидатів та пост Президента України Юлії Тимошенко та олігарха, колишнього власника Приватбанку Ігоря Коломойського. Таку інформацію оприлюднив сервіс Liveleak, пише zik. Запис датовано лютим 2019 року.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, судячи з приватної розмови російською мовою цих двох людей – це, ймовірно, пані Тимошенко та Ігор Коломойський. Зі слів стає зрозуміло, що ці люди є близькими друзями, колегами, товаришами, у яких є інтереси, щоб їх об’єднують, та інші тісні робочі моменти. Вони, зі слів телефонної розмови, мають навіть спільні плани на майбутнє та обмінюються такими фразами, як “обіймаю і цілую”. Це явно суперечить антиолігархічній риториці Юлії Володимирівни, яку вона так часто використовує у своїх передвиборчих виступах.

Аналізуючи розмову, можна зрозуміти, що жінка (ймовірно, Юлія Тимошенко) подзвонила до Коломойського ввечері, аби привітати його з Днем народження. Вона заявила, що олігарх може “бути кращим другом і надійним партнером у всіх найважливіших справах”. Тимошенко побажала Ігорю Коломойському, щоби йому “дали спокій”, а також, щоби “все найгірше залишилося позаду у новому році”. Наприкінці цієї “милої” розмови, олігарх Коломойський на привітання телефонного гостя відповів:

“Ми ж поки мети не досягнемо – ми не заспокоїмося”.

У свою чергу Тимошенко підсумувала розмову зазначивши, що вона дуже цінить те, що Коломойський робить та додала, що сподівається на зустріч. Проаналізувати запис та детальніше його прослухати можна тут.

Сьогодні у мережі можна знайти безліч записів розмов олігарха Коломойського. Раніше ЗМІ оприлюднювали відео зустрічі Коломойського і Тимошенко.

До слова, стало відомо, що голлівудський режисер Мері Ламберт та продюсер Джером Гарі, мають намір зняти фільм про Юлію Володимирівну Тимошенко. Це має бути документальне кіно про пані Тимошенко під назвою “ВірЮ! Історія Юлії Тимошенко!” (Believe! The Yulia Tymoshenko Story). За словами Мері Ламберт, основою для стрічки стане нинішня президентська кампанія Юлії Тимошенко та люди, які її підтримують.