Четвер, 30 Червня, 2022

Антикорупційна прокуратура може відкрити кримінальне провадження проти Тимошенко

Цими днями на сайті “24 каналу” з’явилася інформація про те, що проти однієї із кандидаток у президенти Юлії Тимошенко антикорупційна прокуратура планує відкрити кримінальне провадження, пише сайт “lvivyes“. Запит щодо відкриття кримінальної справи проти Тимошенко надіслав у Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру генпрокурор Юрій Луценко. Саму кандидатку підозрюють у можливому незаконному збагаченні, а також декларуванні неправдивих відомостей. 

Також пригадуємо, що 14 лютого у відповідь на скаргу юристів “Тисни” в Україні суд зобов’язав Державне бюро розслідувань відкрити провадження щодо неправдивих даних у фінансовому звіті “Батьківщини” – політичної партії, де головує Юлія Тимошенко.

Нагадуємо, ми раніше розповідали про те, що у своїй декларації за 2017 рік Тимошенко вказала, що орендує в Козині під Києвом будинок своєї сестри і користується 4 суміжними ділянками. Дохід Тимошенко за рік склав 560 тисяч гривень, з яких 225,5 тисячі – депутатська зарплата. При цьому дві земельні ділянки належать двоюрідній сестрі Тимошенко – Тетяні Шараповій і, згідно з декларацією, розташовані під орендованим будинком.

Ще двома ділянками, які “межують з об’єктом оренди”, володіє тітка Юлії Тимошенко Антоніна Ульяхіна. Загальний дохід подружжя Олександра та Юлії Тимошенків склав понад 4 мільйони гривень. Її чоловік задекларував дохід від підприємництва у розмірі майже 3 мільйони 400 тисяч гривень. У власності Тимошенко в декларації є і коштовні сережки, підвіски, персні, намиста – всього 8 позицій. Власної нерухомості, автомобілів і корпоративних прав, згідно з декларацією, у Тимошенко немає.

Нагадуємо, Юлія Тимошенко стала однією із кандидатів у президенти України, зареєстрованих у ЦВК.