Понеділок, 4 Липня, 2022

Перші кроки Першої леді: що планує Олена Зеленська реалізувати в Україні?

Першою леді, зазначає Олена Зеленська, бути непросто. Адже ти кожного дня, з ранку до вечора, під прицілом всієї країни. І крім того, що у багатьох ситуаціях треба поводитись згідно протоколу, зауважує пані Зеленська, так важливо не втратити самої себе та показати свою унікальність і неповторність. Про це розповіла дружина Президента України Перша леді Олена Зеленська у інтерв’ю ТСН наприкінці листопада. Тут вона й поділилась деякими власними планами, які вона намагатиметься реалізувати в Україні (світлина – з фотосесії для журналу Vogue).

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, цими днями Олена Зеленська мала зустріч зі школярами України, у рамках якої спільно обговорили шкільне харчування, яке, на думку Першої леді, давно бажає бути кращим. Зокрема, пані Олена за круглим столом вислухала пропозиції активних українських учнів та поділилась деякими думками щодо своїх власних планів у рамках цієї теми. Олена Зеленська зазначила, що її вже давно хвилювала тема харчування у школах України, однак тепер у неї з’явилась реальна можливість щось таки змінити і вона скористається цим шансом.

Також у інтерв’ю Перша леді зазначила, що планує активно розвивати гендерну рівність в Україні. Це питання їй також цікаве та, до того ж, актуальне у нас. Адже у сьогоденні у кріслах “серйозних” професій сидять у більшості чоловіки. Вона не  розуміє чому так. Зазначає, що у розвинених країнах світу ця різниця вже давно скоротилась, а шанси зайняти ту чи іншу високу посаду мають одинакові і чоловіки і жінки.

Наостанок Олена Зеленська каже, що має ще чимало ідей та прагне реалізувати не один проєкт, однак поки не знає, як у неї все вийде. Але, додала, боротьбу вона вже почала: найперше разом з чоловіком за президентство, тепер – за значні зміни в країні, особисто від себе – за реформу шкільного харчування та гендерну рівність. У планах ще зміни, що стосуються здоров’я дітей та культурної дипломатії. А також, підкреслює Зеленська, вона невпинно веде боротьбу між Першою леді та Оленою Зеленською – прагне гідно нести свій статус дружини президента, при цьому не втрачаючи самої себе.