Четвер, 7 Липня, 2022

Один зі "слуг народу" фігурує у справі про вбивство майданівця Юрія Вербицького: хто?

На головній світлині Ігор Луценко – майданівець та колишній депутат Верховної Ради України. Він у часі Революції Гідності відстоював права країни на головній її площі. Саме його разом з Юрієм Вербицьким було викрадено у січні 2014 року. Це все – через патріотизм та їх незламну політичну позицію. Після тривалих катувань, знущань та жорстоких допитів Ігоря Луценка все ж залишили живим, тоді як львів’янина Юрія Вербицького закатували. Він став першим Героєм Небесної Сотні.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, справа щодо вбивства майданівця Юрія Вербицького триває вже 5 років, хоч підозрювані є, але вона й досі не є вирішеною та незакрита. Аргументи МВС України щодо такого довгого розслідування це те, що головні підозрювані та замовники переховуються у Криму. Однак з’явились й інші факти у рамках справи. Зокрема, побратим Вербицького Ігор Луценко розповів, що теперішній народний обранець, представник партії “Слуга народу” Сергій Литвиненко фігурує у справі Вербицького. Про це написав Луценко у своєму дописі у ФБ.

Там йдеться про те, що теперішній депутат ВРУ був пов’язаний з “тітушками” у часі Майдану. Це доводить той факт, що Сергій Литвиненко 24 рази говорив по телефону з координатором “тітушок” у дні побиття проукраїнських активістів. Ігор Луценко у мережі навіть оприлюднив роздруківку цих дзвінків, передає УП.

Крім того, активісти та правоохоронці виявили ще один ланцюжок, що пов’язує нардепа з “тітушками” – це спиртзавод, яким керував Литвиненко, а донедавна і кримінальний авторитет Чеба (Олексій Чеботарьов), що платив “тітушкам”. Цей Чеба, вважає Ігор Луценко, і фінансував його з Юрієм Вербицьким викрадення. У часі Революції правою рукою цього Чеботарьова був такий собі Щинкін, з яким і розмовляв Литвиненко у дні побиття і викрадення українців. Про що? Напевно, вмовляв “тітушок” не робити задумане…