Четвер, 7 Липня, 2022

Новий голова ЛОДА Максим Козицький: освіта, сім'я, статки, перші робочі кроки

Трохи більше тижня Львівщина має нового голову ЛОДА, яким став 38-річний місцевий бізнесмен Максим Козицький. Його, нагадаємо, особисто приїхав представляти Президент України Володимир Зеленський. Зустріч з цієї нагоди відбулась 6 лютого у Червонограді. Тоді Глава держави у програмі свого робочого дня у Львові мав особливий пункт – представити новообраного голову Львівської ОДА громаді. 

голова ЛОДА

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, Максим Козицький зайняв місце очільника області, яке до цього близько пів року належало Маркіянові Мальському, за документами 5 лютого. Останнього Володимир Зеленський звільнив через відсутність значних результатів за час його роботи. Відтак, Львівщина була без очільника більше місяця – з 26 грудня. Нарешті на це місце прийшла нова людина. Затвердженням цієї кандидатури займався теж Президент України. Зокрема, у рамках робочої зустрічі на шахті “Межирічанська” у Червонограді, Глава держави зазначив, що Максим Козицький – це та людина, яку шукали. Зеленський зауважив, що новий голова ЛОДА – професійний менеджер з багаторічним стажем, тому у команді президента вірять, що Козицький зуміє вправно зорганізувати роботу у Львові та області, і тут йому на допомогу прийдуть його менеджерські знання та навики. До слова, на цій зустрічі були присутні й інші високопосадовці: Денис Шмигаль, Андрій Богдан та Олексій Оржель.

п

Зважаючи на те, що Максим Козицький – нова людина на політичній арені у Львові і не всі про нього знають, варто було б конкретніше поговорити про цю особу. Адже громада має право знати: хто ж він, їх очільник? Хто такий Максим Козицький? Чим займається? Якими статками володіє? Де народився? Яку освіту має? Який він сім’янин і батько? Про це та багато інше ми поговоримо далі.

Хто такий Максим Козицький?

Народився Максим Зіновійович Козицький 19 лютого 1981 року (до речі, незабаром голова ЛОДА відзначатиме свій день народження – 39-річчя) у Миколаєві, що на Львівщині. Там же закінчив школу. Опісля вступив у Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. Навчався за спеціальністю “Лікувальна справа”. Згодом пройшов інтернатуру в одній з львівських лікарень, але врешті-решт зрозумів, що цим займатись не хоче. Відтак, Максим вирішує знову вступати. На цей раз це була Києво-Могилянська академія, де він отримав диплом магістра з менеджменту організацій. Але на цьому чоловік не зупиняється. Пізніше амбітний Козицький стає ще й спеціалістом з обліку та аудиту, здобувши диплом в Інституті післядипломної освіти ЛНУ ім. Івана Франка. Це навчання припадає на 2005-2007 роки. Після цього розпочинається період його активної робітничої діяльності.

Де працював та чим займався?

У 2007 році Максим Зіновійович починає працювати у Головному управлінні охорони здоров’я Львівської ОДА. На цьому місці він займається різними організаційними справами, остаточно залишаючи медичну сферу. Крім державної роботи, Козицький починає займатись і сімейною справою, адже його батько Зіновій Козицький на той момент мав успішний бізнес, що пов’язаний з видобутком газу. От і син пробує свої сили там. Разом з тим Козицький молодший починає займатись політикою. У 2010 році він балотується до Львівської міської ради як представник партії “Фронт змін”, але не проходить. Пізніше, у 2015 році, знову намагається в окрузі, представляючи Старосамбірщину, стати львівським депутатом, та тепер же від партії “Самопоміч”, але так само без успіху. До слова, перед виборами Максим Козицький разом з однодумцями створює на Старосамбірщині громадську організацію “Старосамбірщина 30002”. Саме через неї теперішній голова ЛОДА, а тоді – власник компанії “Еко-Оптіма”, разом з партнерами підтримує різні громадські проекти у цьому регіоні.

У той же період активних спроб політичної діяльності Максим Козицький успішно розвивається як власник ТОВ “Еко-Оптіма”. Це компанія, яка займається видобутком енергії з альтернативних джерел. Зокрема, його компанія збудувала одну з перших вітрових електростанцій на Львівщині біля Старого Самбора. Партнерами Максима Козицького у рамках діяльності його фірми “Еко-Оптіма” були: Зіновій Козицький (батько), Степан Козицький (брат), Ярослав Шпак (до 2010 року очільник спостережної ради “Львівобленерго”). Чому “були”? А тому що офіційно Максим Козицький вже не є директором “Еко-Оптіма”. За даними аналітичної системи Youcontrol, він її очолював з кінця 2008 року до січня 2020 року.

Загалом до посади голови ЛОДА Максим Козицький працював директором у 12 сімейних компаніях, що займаються виробництвом електроенергії і теплової енергії з відновлюваних джерел.

На посаді голови ЛОДА Максим Козицький провів вже кілька міжнародних зустрічей, засідань з головами районних адміністрацій та депутатами ЛОДА. Одним з головних питань, яке він нещодавно порушив, було про несправедливий розподіл державних та місцевих коштів по районах Львівської області.

л

лода

 

 

 

 

 

 

Статки голови ЛОДА

Як було зазначено вище, до цього часу Максим Зіновійович чимало працював та чимало напрацював. За даними декларації, за 2018 рік пан Козицький отримав: 1,271 млн грн зарплати, 38 640 грн за оренду майна, 40 248 грн від депозитів “Альфа-банку”, 83 439 грн від продажу своєї частки в одній із компаній. Станом на кінець 2018 року Максим Козицький тримав 27 163 євро та 68 522 долари у банках України. Чи змінились і як його статки у 2019 році поки невідомо, адже декларації за останній рік тільки формують.

Кохана дружина та діти

Максим Козицький одружений з Оксаною Козицькою. Жінка працює на кафедрі фізичного виховання і спортивної медицини Львівського національного медичного університету. Вона – асистентка. Вони виховують двох дітей – сина Зіновія та доньку Софію.

Також, варто зазначити, ким є батько Максима Козицького. Зіновій Козицький є успішним бізнесменом, який займається видобутком газу. Він – власник компаній “Горизонт” та муніципального прокату велосипедів NextBike у Львові.

Наостанок зазначимо, що претендував Максим Козицький на крісло голови ЛОДА ще влітку, коли Зеленський обирав нового очільника Львівщини, але тоді з різних причин цього не сталось. Вже згодом, після звільнення Маркіяна Мальського, кілька днів по цьому в інтернеті, на сайті НАЗК, з’явилась інформація про те, що на цю посаду знову ж претендує пан Козицький. Врешті-решт, так і сталось. Сьогодні чоловік – новий голова ЛОДА. І віримо, що він виправдає сподівання громади Львівщини!

козицький