Понеділок, 4 Липня, 2022

Міжнародна співпраця: Садовий зустрівся з головою польського міста Сопот

14 листопада львівська мерія зустрічала поважного закордонного гостя. У рамках ділової зустрічі до Львова завітав Президент польського міста Сопот Яцек Карновські. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як інформує “lvivyes“, зустріч мера Львова Андрія Садового та політика з сусідньої Польщі Яцека Карновські відбулась у рамках обміну досвідом у галузі культури. В основному ділова розмова базувалась на таких основних питаннях: розвиток двох європейських міст: Львова та польського Сопота; якісне та доступне авіасполучення між містами двох сусідніх країн; майбутня співпраця у руслі культури та економіки.

Андрій Садовий зазначив, що у Поморському воєводстві, де й знаходиться Сопот, він ще не був. Відтак, Яцек Карновські запросив його відвідати своє рідне місто. Мер Сопота також підкреслив, що наявність доволі зручного та якісного авіасполучення між Львовом і центром воєводства — містом Гданськ, має сприяти спільним поїздкам та налагодженню міжнародної співпраці.

Також стало відомо, що у рамках ділового візиту до Львова, польський політик має намір побачити кілька найвизначніших місць міста Лева, зокрема, мер Сопота відвідає Національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, де якраз у ці дні триває XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва. До слова, відкривала цю визначну подію у світі театрального мистецтва у Львові перша леді України Марина Порошенко.

Зазначимо, Яцек Карновські — польський політик, Президент міста Сопот (вже 20 років). Доктор економічних наук Гданського університету. Його обрали на посаду Президента Сопота у 1998 році. У 2007 — віце-президент Союзу польських міст, Делегат Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Сопот — перше місто в Польщі, яке наважилося запустити громадський бюджет під керівництвом п. Карновські. Також Президент Карновські багато років веде активну політику у напрямку зменшення кількості магазинів, де реалізується торгівля спиртного.