Вівторок, 28 Червня, 2022

Новим головою ЛОДА стане Маркіян Мальський?

Цими днями, 14 червня, Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці у Facebook звернувся до мешканців Львівщини, аби ті допомогли йому визначити найкращого кандидата на посаду голови ЛОДА. У своєму дописі новообраний запитує у львів’ян про риси кожного з трьох кандидатів, цікавиться, хто, на думку львів’ян, гідний очолювати тепер нашу область, пише “lvivyes.com“.  

Так, за пропозицією новообраного, ми маємо обрати з-поміж трьох претендентів: Шмигаля Дениса, Мальського Маркіяна та Козицького Максима. Однак усі три кандидати сьогодні викликають запитання у львів’ян. 

Перший викликав цілий шквар негативних емоцій через те, що є представником компанії Ахметова. Більшість львів’ян переконані, що саме через цю причину Шмигаль не гідний бути новим очільником області. Тому за нього позитивно висловилися лише трішки більше 4% львів’ян. 

Щодо Маркіяна Мальського, то він ще кілька днів тому відхилив пропозицію новообраного, мовляв, не зможе очолювати Львівщину, бо має інші плани; після цього він відповідав досить неоднозначно. Це все було ще 12 червня, однак президент, схоже, думки кандидата не запитував. Однак мусимо зазначити: саме цей претендент отримав значну частину позитивних відгуків від опитуваних мешканців Львівщини. На його підтримку виступило більше 90% опитуваних. 

Останній кандидат, Козицький, здобув найменше позитивних відгуків.