Четвер, 7 Липня, 2022

Львівський мер закликає прийняти новий закон про президента: про що йдеться?

Цими днями львівський мер Андрій Садовий заявив, що “Самопоміч” підготувала новий закон про президента, в якому чітко прописані усі обов’язки, повноваження президента, те, яким чином він має звітувати і головне – процедуру імпічменту. При цьому Садовий зазначив, що 21 квітня українці будуть вибирати не монарха, а президента, відтак для того, щоб це так і було, необхідно прийняти вищезгаданий закон. Про нову пропозицію львівського мера розповідає сайт “lvivyes.com” з посиланням на сайт “24 каналу“. 

Також у всесвітній павутині з’явилося відеозвернення від Андрія Садового, де той порівнює тісне взуття з українським президентом:

“Міряю черевики. Щось трішки тиснуть і колір такий дитячої радості. Буду міняти, тому що я на це маю право. Тому що є закон про захист прав споживачів. Ми обираємо нового президента. А якщо президент нас буде тиснути і не буде нам пасувати, ми маємо право його поміняти? А ні, не маємо”.

Львівський мер зазначив, що фактично в Україні обирають не президента, а саме монарха – такого собі царя, в якого необмежені можливості і може повпливати на добру половину державного бюджету. Натомість для Андрія Садового незрозуміло, перед ким має звітувати про виконану роботу сам президент і перед ким він несе відповідальність. Тому львівський мер переконаний в тому, що цей процес потрібно змінити. Для цього, за переконанням мера, українці зараз мають два тижні, і замість того, щоб “собачитися” у соціальних мережах через питання виборів, потрібно зайнятися ухваленням нового закону про президента. 

Нагадуємо, що Андрій Садовий зазначив, що результати першого туру виборів – це пряме віддзеркалення усієї динаміки того, що відбувалося в державі впродовж останніх двох місяців. Андрій Садовий пояснив, що така ситуація на виборах об’єднала усіх, а наступні три тижні – це важливий період для кандидатів у президенти, і цікаво буде те, як вони його пройдуть.

Також Садовий говорив про те, що ці вибори показали: Україна – демократична країна. Зараз, за словами львівського мера, головне для українців – не піддаватися на провокації. При цьому Садовий зазначив, що важко уявляє те, як чинний президент буде віддавати владу у руки іншого.