Четвер, 7 Липня, 2022

Зеленський запросив на дебати Тимошенко: для чого?

Лідер президентських перегонів Володимир Зеленський запросив Юлію Тимошенко на дебати між ним та Петром Олексійовичем Порошенком. Дане відеозвернення опубліковано на сторінці команди кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського у Фейсбуці. Про це пише zik.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, на роздуми лідерці партії “Батьківщина” Юлії Володимирівні та її команді Володимир Зеленський дав 24 години. Кандидат “Зе” до Тимошенко звернувся:

“Юлія Тимошенко, ви зайняли третє місце в першому турів і не підтримали жодного з кандидатів. Чи зможете ви стати гарантом чесних правил і рівних можливостей на дебатах?”

Cтаном на сьогодні, 5 квітня, конкретної відповіді немає – у штабі Тимошенко поки думають, чи брати участь у дебатах взагалі. Зокрема, сама лідерка “Батьківщини” Юлія Володимирівна ще не вирішила, чи вона хоче бути в ролі “незалежного арбітра” в дебатах між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком. 

Пригадаємо, 3 квітня, команда Зеленського висунула чинному Президенту ряд вимог та ультиматум провести публічні дебати на НСК “Олімпійський” у присутності глядачів та журналістів. Петро Порошенко прийняв пропозицію. Наразі усі подробиці найочікуванішої політичної події українців узгоджують. Відомо, що модератором дебатів має бути журналіст Павло Казарін. Саме він вестиме дебати у разі, якщо вони відбудуться на Суспільному телебаченні. До слова, відомий телеведучий та шоумен Сергій Притула також зголосився модерувати ймовірні дебати між кандидатами у Президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, станом на 4 квітня було опрацьовано 100% голосів українців. Беззаперечним лідером став Володимир Зеленський із результатом 30,24% – за нього свої голоси віддали 5 мільйонів 713 тисяч 825 українців. На другому місці – чинний Президент України Петро Порошенко з результатом 15,95%, або 3 мільйони 14 тисяч 538 голосів.