Четвер, 30 Червня, 2022

Місцеві вибори у Львові: Садовий викликав Синютку на дебати

Відбувся перший етап місцевих виборів в Україні і стали відомі імена кандидатів на посаду голови Львівської ОТГ, з яких будуть обирати містяни в другому турі, пише сайт lvivyes.com. Так, до другого туру виборів у Львові потрапив чинний міський голова Андрій Садовий та народний депутат України і колишній голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Сьогодні, 27 жовтня, чинний міський голова написав на своїй сторінці у Facebook про те, що готовий до проведення дебатів зі своїм конкурентом Олегом Синюткою. Так, Андрій Садовий написав, що дебати таки повинні відбутися і мер сподівається на те, що його конкурент на посаду голови Львівської ОТГ також готовий до дебатів.

“Сподіваюсь, пан Синютка також готовий до конструктивної розмови, а не того, що ми бачили впродовж останніх місяців”, – написав на своїй сторінці Садовий.

Нагадаємо, дебати відбувалися і в другому турі місцевих виборів кілька років тому – тоді Андрій Садовий виступав проти свого конкурента Руслана Кошулинського. Як пригадав Садовий у своєму дописі, тоді дебати відбувалися на Суспільному телебаченні і міського голову такий формат проведення розмови цілком влаштовує, запевнив мер.

Нагадуємо, що за чинного міського голову Садового у Львові віддали голоси 38% виборців, а за Олега Синютку – 28% виборців. Що стосується інших кандидатів, то Руслан Кошулинський набрав 10% голосів, Ярослав Рущишин – 5% голосів і Ігор Васюник – 4% голосів виборців.

Зазначимо, що ймовірно другий тур місцевих виборів у Львові відбудеться в середині листопада або ж в грудні, як вважають в ЦВК. Тут повідомили про те, що може бути ймовірним проведення другого туру виборів в грудні, адже не виключено, що хтось може оскаржувати результати першого туру в суді. Якщо буде такий розвиток подій, то час проведення другого туру припаде орієнтовно на початок грудня.