Четвер, 7 Липня, 2022

“Суспільне” викликає Садового та Синютку на дебати: чи відомі дата і час?

Опісля оприлюднення результатів голосування, що стосується виборів мера Львова, стало зрозуміло, що львів’ян чекає другий тур виборів. Також відомо, хто братиме участь у цьому турі – це чинний мер Львова Андрій Садовий та колишній очільник Львівської ОДА, теперішній народний депутат Верховної Ради України від політичної партії «Європейська Солідарність» Олег Синютка.

Як повідомляє інформаційний портал «lvivyes», другий тур виборів мера Львова відбудеться 22 листопада. До цього часу варто було б зробити традиційні дебати, де б претенденти на крісло мали змогу поспілкуватись відкрито. Для тих, хто ще не вирішив за кого голосувати, така зустріч, ймовірно, стала б вирішальним важелем для вибору.

У рамках цієї теми вчора, 2 листопада, Суспільний мовник UA: ЛЬВІВ надіслав запрошення для участі у телевізійних дебатах обом кандидатам на посаду голови Львівської ОТГ. Сподіваються, що у найближчі дні обоє посадовців відгукнуться на таку пропозицію, після чого буде визначено дату і час зустрічі. Наразі ці дані залишаються невідомими. «Суспільне» в особі продюсерки Ірини Сандуляк зазначає, що стане незалежним майданчиком для проведення дебатів кандидатів другого туру на посаду голову Львівської ОТГ. Крім того, «Суспільний мовник» готовий надати сигнал трансляції дебатів тим медіа, яким буде це дійство цікавим.

На офіційне запрошення вже відреагував чинний мер Львова. Андрій Садовий на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ зазначив, що готовий до такого діалогу. Мер Львова додав, що приймає запрошення, бо йому з Олегом Синюткою є про що поговорити. Садовий чекає на конкретну дату і час дебатів. Другий претендент на очільництво Львівської ОТГ поки на запрошення «Суспільного» ніяк не відреагував, однак, як відомо з попередніх коментарів Олега Синютки, він готовий до спілкування з Андрієм Садовим. Тож чекаємо їх зустрічі.