Субота, 28 Травня, 2022

Хто очолить Львів? Останні рейтинги кандидатів на посаду мера міста

Вибори вже не за горами, а це означає, що пора кожному активно та прискіпливо придивлятись до потенційних народних обранців. Уважно вивчити їх програму, проаналізувати, що вони зробили для людей вже. І лише тоді виважено та продумано віддавати свій голос за того чи іншого кандидати, за партію загалом. Далі про це «lvivyes».

Відомо, що на цих місцевих виборах обиратимуть голів міст та ОТГ. Також буде сформовано нові склади місцевих рад на усіх рівнях на основі результатів виборів. Робитимуть свій вибір і львів’яни. У рамках останнього питання соціологи вже тривалий час слідкують за думкою львів’ян. У такий спосіб намагаються передбачити, хто ж стане новим очільником міста Лева.

За даними соціологічної агенції Fama, трійка лідерів за 3 тижні до місцевих виборів виглядає так: Андрій Садовий, Олег Синютка та Руслан Кошулинський. У кожного з них відсоток людей, які їх підтримують, зріс. Відтак, у порівнянні з вереснем у жовтні рейтинг Андрія Садового зріс на 1,7%, в екс-голови ЛОДА і нардепа Олега Синютки на 0,8%, у Руслана Кошулинського – на 0,3%, інформує видання «zaxid.net».

Близьким до трійки лідерів є Ігор Зінкевич, депутат Львівської міської ради та очільник «Варти». Наразі його на виборах готові підтримати близько 7% від загальної кількості опитаних львів’ян. У порівнянні з трійкою лідерів рейтинг Зінкевича дещо впав. Його «вереснева» підтримка була на кілька відсотків більшою.

Зазначимо, вищевказані дані є приблизними. Їх сформували на основі відповідей 800 львів’ян, що їх отримали у період з 26 вересня по 2 жовтня. До дня виборів, а це, нагадаємо, 25 жовтня, картина може абсолютно змінитись. Найголовніше тепер, щоб кожен громадянин України свідомо та з великою відповідальністю підійшов до цього вибору. Адже це саме те, коли ми своїми руками творимо майбутнє нашої країни.