Субота, 28 Травня, 2022

До Львова завітав прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Останнім часом до Львова “зачастили” з робочими візитами київські гості – предстваники верхівки влади, пише сайт lvivyes.com. Так, буквально нещодавно до міста Лева приїжджав Президент України Володимир Зеленський, який відвідав в рамках робочого візиту Яворівський полігон, де проводили масштабні міжнародні військові навчання.

Днями стало відомо також про те, що сьогодні, 25 вересня, до Львова з робочим візитом приїхав ще один представник верхівки влади – прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Від самого ранку Денис Шмигаль відвідує зустрічі у нашому місті і вирішує з міським головою низку важливих фінансових питань.

Так, в 10:00 годині Денис Шмигаль прибув до Національного університету “Львівська політехніка”, де було заплановано відкриття відреставрованих зал. Тут же ж, в політехніці, Денис Шмигаль прочитав лекцію для студентів політехніки. В планах прем’єр-міністра також оглядини культурних установ в місті.

Скориставшись візитом прем’єра у Львів, міський голова Садовий вирішив також поговорити про важливі фінансові питання. Мер хотів поговорити зі Шмигалем про шалене недофінансування міста через пандемію коронавірусу, адже переконаний, що дуже нечесною є ситуація, коли держава забирає в міста кошти.

Разом з тим, Садовий планував обговорити з прем’єром питання фінансування Львівського протезного заводу зі сторони держави, адже, за його слова, сьогодні завод потерпає від значних фінансових проблем і вже має значну заборгованість з виплати зарплати працівникам.

Нагадуємо, раніше в міській раді повідомляли про те, що через пандемію місто має величезні недонадходження до бюджету. За підрахунками фахівців, недонадходження сягають понад 400 мільйонів гривень, а на боротьбу з коронавірусом з місцевого бюджету було скеровано понад 220 мільйонів гривень.