Субота, 2 Липня, 2022

Відомі нові імені кандидатів в мери Львова

Зовсім незабаром в Україні розпочнуться місцеві вибори і вже стали відомими імена кандидатів в мери Львова, пише сайт lvivyes.com. Цьогоріч львів’яни будуть змушені зробити важливий вибір місцевої влади і кандидатів на посаду міського голови в нас точно не бракує.

Ми вже повідомляли про те, що в мери в цьому році балотуватися буде чинний міський голова Андрій Садовий і його конкурент на останніх місцевих виборах 2015 року – Руслан Кошулинський. Днями стали відомими імена ще кількох кандидатів на посаду голови Львівської ОТГ.

Ігор Зінкевич, голова “Варти”, також готовий очолити місто Лева

Вчора, 30 серпня, колектив політичної сили “Варти” ухвалив рішення, що від партії кандидатом на посаду голови Львівської ОТГ балотуватиметься Ігор Зінкевич, про що повідомили на офіційному сайті політичної партії. Тут координатор “Варти” зазначив, що перед таким рішенням багато думали і обговорили, але таки зупинилися на цьому кандидату – через те, що він вміє мотивувати до дії прогресивну сучасну молодь.

Зазначимо, що Ігор Зінкевич – знаний у Львові політик. Навчався у Львівській комерційній академії, де обрав для себе факультет менеджменту за спеціальністю “Економічна кібернетика”. Згодом приступив до виконання обов’язків на посаді помічника генерального директора Львівської національної галереї мистецтв імені Возницького. Член громадської організації, ГО “Варта – 1”, голова виконавчого комітету.

На посаду голови Львівської міської ради також буде балотуватися… стоматолог

Не лише політики балотуються на посаду львівського мера – днями також стало відомо про те, що на місце очільника Львова буде балотуватися також лікар-стоматолог, підприємець, завідувач кафедри хірургічної стоматології Львівського медичного інституту.

Так, Юрій Бунь написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, що прийняв рішення балотуватися на посаду львівського голови, і записав відеозвернення, в якому розповів про те, що найближчими днями буде детально розповідати львів’янам про шляхи покращення міста. Так, найближчим часом лікар-стоматолог Юрій Бунь розкаже, що і як планує змінити у Львові.

Що ми знаємо про Юрія Буня? На просторах інтернету інформації про цього кандидата можна знайти небагато. Відомо лише, що він є представником Громадської організації “Спілка стоматологів України” і володіє власною стоматологічною клінікою.

Висуватися на місцеві вибори 2020-го року Юрій Бунь буде від партії “Громада і закон”.

Юлія Гвоздович також хоче зайняти мерське крісло

Також цими днями стало відомим ім’я ще однієї кандидатки на посаду міського голови – це представниця партії “Українська Галицька Партія” Юлія Гвоздович. Про це розповіли у пресслужбі партії, а в мережі поширили відео, де розповіли про Юлію Гвоздович. В ролику розповідається про те, що Юлія Гвоздович – найефективніша депутатка Львівської міської ради за версією громадянської платформи “Опора”.

В ролику також повідомили про те, що Юля Гвоздович має дати поштовх до розвитку нашого міста.

Що ми знаємо про цю кандидатку? Вона перемогла на виборах до Львівської міської ради у 2015-му році. Сьогодні Юля Гвоздович працює на посаді голови постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Львівської міської ради, з її ініціативи було запроваджено систему електронних петицій у Львові, а також систему аудиту комунальних підприємств. Також з ініціативи Юлії Гвоздович було зобов’язано транслювати засідання Львівської міської ради.

Ярослав Рущишин теж буде балотуватися на посаду міського голови Львова

Партія “Голос” також вже представила кандидата на майбутніх місцевих виборах – ним має стати Ярослав Рущишин, знаний у Львові бізнесмен, чинний народний депутат і представник партії “Голос”.

Ярослав Рущишин про свої політичні наміри розповів під час відкритої зустрічі з львів’янами нещодавно. Там бізнесмен розповів про те, що вважає місто Лева недооціненим, а потенціал міста Львова прихований. Всі ж процеси в місті, на думку Рущишина, спрямовані тільки на те, щоб вижити, викрутитися тощо. Натомість можливостей в нашого міста є набагато більше, ніж може здатися на перший погляд.

За словами Рущишина, його команда йде на місцеві вибори з наступальною стратегією, а її учасники добре знають те, як можна вивести місто Лева на світову мапу.

Зазначимо, що Ярослав Рущишин – випускник Львівського торговельно-економічного інституту, Києво-Могилянської академії, а також Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Рущишин працював електромонтером у “Львівприладі”, потім заснував мережу швейних фабрик АТ “Троттола”, був головою Студентського братства ЛТЕІ. Згодом став співзасновником Мистецького об’єднання “Дзиґа”. Членом фракції “Голос” Ярослав Рущишин став з 2019 року, після парламентських виборів.

Партія “Слуга народу” також визначилися з ім’ям кандидата на посаду міського голови

Свого кандидата сьогодні, 31 серпня, нарешті подала і партія “Слуга народу”, яка напередодні проводила публічні голосування за кандидата на участь в місцевих виборах у Львові. Так, у пресслужбі партії розповіли про те, що їхнім кандидатом буде 46-річний Тарас Кльофа.

Тарас Кльофа – львів’янин, випускник Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, де навчався на спеціальності “Лікувальна справа”. Згодом продовжив навчання в Києві, звідки повернувся до міста Лева вже лікарем-хірургом. Сьогодні Тарас Кльофа є Заслуженим лікарем України.

Ось такі вони – кандидати на посаду очільника Львівської ОТГ, які цими днями повідомили про свою участь в місцевих виборах. Раніше про свою участь в виборах повідомив також чинний міський голова Андрій Садовий і Руслан Кошулинський, який на останніх місцевих виборах 2015-го року здобув 40% голосів від львів’ян.

Зазначимо, що вибори відбудуться в неділю, 25 жовтня.