Четвер, 30 Червня, 2022

У Львові введуть комендантську годину?

Вже з наступного тижня по цілій країні та на Львівщині зокрема можливим буде впровадження комендантської години та посилення карантинного режиму, розповідає сайт lvivyes.com. Про це стало відомо з джерел “Української правди”.

Так, зараз в Офісі Президента України Володимира Зеленського та в Кабінеті міністрів України розглядають різні варіанти подальшого розвитку подій. Зокрема, можливим може стати варіант карантину “вихідного дня” або ж взагалі – впровадження комендантської години та введення суворих покарань за недотримання правил карантину.

В будь-якому випадку, львів’янам слід готуватися до того, що відбудеться посилення режиму карантину у зв’язку з постійним приростом кількості захворювань. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив днями про те, що ситуація наближається до критичної і що подолати пандемію можемо лише спільними зусиллями і неухильним дотриманням всіх правил та обмежень, диктованих карантинним режимом в країні.

Варто зауважити, що така ситуація спостерігається і в інших країнах. Тож вихід простий – не нехтувати правилами, дотримуватися рекомендацій МОЗ України та не наражати себе та рідних зайвий раз на небезпеку. Натомість поки що ситуація з дотриманням режиму досить сумна.

Нагадуємо, що зараз ситуація на Львівщині нестабільна – з кожним днем кількість хворих стрімко зростає. Місцеві заклади охорони здоров’я вже на 67% заповнені хворими. Тому зараз на Львівщині триває реалізація наказу Кабінету міністрів з напрацюванням переліку локацій, де б можна було розгорнути мобільні госпіталі для хворих на COVID-19. Такі мобільні госпіталі для хворих будуть розгортати тоді, коли лікарняні ліжка будуть повністю заповнені по всій території України, як повідомили під час брифінгу в Львівській ОДА.