Четвер, 7 Липня, 2022

ЛМР надаватиме "нову" фінансову допомогу своїм військовослужбовцям: визначили, скільки це буде тисяч

Цього тижня на черговому засіданні депутатів Львівської міської ради було прийнято рішення, що стосується виділення одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям – мешканцям Львова, які підпишуть контракт зі Збройними силами України (ЗСУ) на 3 роки. Про це пише прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, прийнято рішення “Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова”, яка передбачає одноразову допомогу в розмірі 25 000 грн мешканцям міста, які перебувають на військовому обліку на території міста Львова та підписали контракт на строк не менше 3-х років задля проходження військової служби у ЗСУ, зазначає lviv1256.

ЗСУ

Згідно з ухвалою, одноразову виплату у розмірі 25 000 грн буде нараховано військовослужбовцю після того, як військовий комісар чи командир військової частини надасть відповідний документ із долученням витягів з наказів про зарахування того чи іншого військовослужбовця у списки особового складу військових частин. На сесії ЛМР наголосили, що така фінансова допомога стосується лише військовослужбовців, які є мешканцями Львова.

Зазначимо, у Львові існує чимало соціальних програм для підтримки воїнів АТО та їх сімей. Зокрема, влада міста виділяє унікальну в Україні одноразову допомогу у розмірі 100 000 грн, яку, станом на сьогодні, отримали 2 348 бійців. Крім того, учасникам бойових дій зі Львова та області було надано у місті 98 квартир.