Понеділок, 4 Липня, 2022

Відбулася прес-конференція з Януковичем: про що розповідав "легітимний"?

Сьогодні, 6 лютого, екс-президент Віктор Янукович нарешті вийшов на зв’язок та з’явився на прес-конференції в Москві, пише сайт “lvivyes“. Головне, про що говорив Віктор Федорович під час зустрічі з журналістами, стосувалося тем майбутніх фальсифікацій на прийдешніх українських виборах, війни на Донбасі, переслідування з боку київської влади та “всіх на всіх” для військовополонених. Інформація про прес-конференцію з’явилася на сайті “24 каналу“. 

Одразу ж, на початку прес-конференції, Віктор Янукович заявив про те, що уважно стежить за країною, де колись головував. Далі політик зачепив тему подій на Майдані (для Януковича ці події – це “причина всіх бід”). Власне, що стосується війни, яка розпочалася не без участі “легітимного”, то політик чомусь переконаний: жодної війни не ведеться, а існує лишень конфлікт між двома країнами. Знову ж таки, винними в цьому конфлікті є самі українці – наша влада та активісти, які розпочали Революцію гідності кілька років тому. 

Додамо, що саму Революцію гідності екс-президент вважає помилкою, адже переконаний, що революції ніколи не приносять добра державам. За словами політика, вони лише стають основою для брехні, облуди та розрухи в країні. До слова, далі Янукович заговорив на свою “улюблену” тему і назвав події в Україні 2014 року “державним переворотом”, а час після революції – найгіршою сторінкою в історії України після здобуття незалежності. Винна в екс-президента українська влада і спричинені “порушення в Конституції”. 

Цікаво, що Віктор Янукович привселюдно пообіцяв: винних у віддачі Криму буде шукати самостійно. Так само політик пообіцяв знайти винних за вбивства на Майдані. Він заявив, що його адвокати віддали документи, аби розпочалося слідство – пошук винних у втраті Криму.