Субота, 28 Травня, 2022

Кандидат у президенти Садовий задекларував 490 тисяч зарплати

Цими днями Андрій Садовий як кандидат на посаду Президента України працював над декларуванням своїх доходів згідно з чинними нормами, визначеними в законодавстві. Як розповідає сайт “lvivyes” з посиланням на “Українську правду“, мер Львова Андрій Садовий у 2017 році отримав зарплату у розмірі 491 тис. 780 грн. Саме така цифра зазначена у декларації претендента на посаду Президента України. 

Окрім цього, в декларації розміщені дані про те, що Садовий є кінцевим бенефіціаром громадської організації “Інститут Просвіти” у Львові та членом благодійної громадської організації “Інститут розвитку міста”. Крім цього, Андрій Іванович, починаючи з 2006 року є власником торговельної марки “Знак “Самопоміч””. 

З квітня 2014 року Андрій Садовий мешкає у будинку, площа якого становить 660 кв. м і вартістю 4 млн 511 тис. грн у Львові. Відомо, що цим будинком володіє його дружина Катерина Кіт-Садова. Дружина Садового також володіє двома земельними ділянками у Львові площею 702 та 301 кв. м, також орендує ще одну ділянку площею 43 кв. м.

Починаючи з 2012 року, Кіт-Садова володіє автомобілем марки Merсedes-Benz цього ж року випуску вартістю 667,5 тис. грн на дату придбання. З 2017 року вона володіє автомобілем Skoda того ж року випуску вартістю 968,7 тис. грн на дату придбання. 

Нагадуємо, що дружина Садового також є кінцевим бенефіціарним власником ПрАТ “Телерадіокомпанія Люкс” (телеканал “24”), ТОВ “Захід.нет”, юридичні адреси яких розташовані у Львові, ДП “Телевізійна і радіомовна компанія Люкс”, ПрАТ “Радіокомпанія Люкс”, ПП “Вісма-Радіо-ТБ”, ТОВ “Контакт-Інформ”, ТОВ “Радіо “Континент”, ТОВ “Телерадіокомпанія “Радіо великих доріг”, ТОВ “Телерадіокомпанія “Белком”, які зареєстровані в Києві, львівського ТОВ “Королівський двір” (володіє 49% корпоративних прав). 

Додамо, що наприкінці минулого року львів’яни пікетували видання дружини Садового через активну пропаганду політики Андрія Садового.