Неділя, 29 Травня, 2022

Садовий засудив провокації ЛГБТ-спільноти

Мер Львова Андрій Садовий виступає проти проти агресії до преставників ЛГБТ-спільноти, а також нетрадиційних маршів у Львові, передає Громадське радіо.

Як пише “lvivyes“, в ефірі Громадського радіо, очільник Львова Андрій Садовий розпорвів, що виступатиме проти агресії до представників ЛГБТ-спільноти.

Я є християнин, таке моє виховання. Як говорила моя дружина Катерина, Содом і Гоморра – це не є якась вигадка, а реальні речі. Якщо будуть когось ображати з людей, які представляють спільноту (ЛГБТ – ред. ), я буду ставати на захист, я буду їх захищати. І в нас в мерії є такі люди, які працюють” – наголосив Андрій Садовий.

Додамо, у березні 2017 року відбулися провокації біля готелю “Дністер” у рамках фестивалю рівності, який саме відбувався у Львові.

Садовий розповів, що пам’ятає як у Львові намагалися робити демонстрацію і одночасно приїхали двома автобусами з Києва люди протилежних між собою поглядів, що є неправильно.

Дружина міського голови Львова Андрія Садового, Катерина Кіт-Садова в інтерв’ю у січні 2019 року на Youtube-каналі “Дипломат” зазначила, що попри те, що вона сповідує християнські цінності, вона таки підтримає Марш Рівності, якщо в Україні не припиниться насилля у ставленні до представників ЛГБТ-спільноти.

У 2018 році стало помітним зростання активності та видимості української ЛГБТ-спільноти та певне покращення ставлення українського суспільства і держави до неї. Але незважаючи на це, українська влада ще була недостатньо готовою виконати власні зобов’язання за планом дій у сфері прав людини щодо ухвалення принципових важливих змін у законодавстві. Але з іншої сторони, вона не відмовляється від їх виконання та приймала певні рішення на захист інтересів ЛГБТ-спільноти. Поліція забезпечувала належну підтримку спільноти, якщо про їх заходи було попередньо проінформовано та узгоджено.

Разом з тим, практика розслідування злочинів ненависті за мотивами гомо / трансфобії залишалася вкрай неефективною та незадовільною.

Додамо, що 7 січня Центральна виборча комісія на своєму засіданні зареєструвала Андрія Садового як кандидата у Президенти України. Крім цього, за його словами, на президентських виборах Андрій Садовий не буде  об’єднуватися з іншими політичними партіями та об’єднаннями.