Четвер, 7 Липня, 2022

Як вибрати пуховик на зиму

Важливо особливо ретельно підходити до вибору пуховика. З багатим асортиментом виробів можна ознайомитися на http://ostriv.ua. Жителі Львова однозначно зможуть вибрати якісний і комфортний пуховик.

Типи пуховика

Варто дізнатися про те, які є типи пуховика. Жителі Львова зможуть ознайомитися з усіма його різновидами тут.

  1. Спортивна модель. Підійде тих, хто вважає за краще тепло, вільні рухи. Це відмінний варіант для катання на лижах, наприклад.
  2. Повсякденні моделі. Головну роль в цьому випадку відіграє зовнішній вигляд, комфорт при носінні. Можуть бути присутніми металеві деталі, яскрава, але не функціональна фурнітура.
  3. Комбіновані моделі пуховиків, які останнім часом набувають все більшої популярності. Це куртки і пальта (2 в 1), які відрізняються функціональністю і універсальністю. Їх можна носити кожен день, підходять для активного відпочинку.

Критерії вибору хорошого пуховика

Крім візуальних переваг, варто звертати увагу на такі критерії:

  • тип крою: наскрізний рядок, пористе сегментування, або ж вузькі, широкі смуги між рядком. Збільшує вартість виробу присутність капюшона, проклеєних швів, ламінованих блискавок. Додаткові регульовані, еластичні манжети, внутрішня вітрозахисна «спідниця» також впливають на ціну і функціональність виробу;
  • маркування – може коливатися від 300 до 900, це ступінь наповненості виробу;
  • тип наповнювача. Може бути натуральний, штучний, або ж комбінований наповнювач. Це може бути пух, або дихаючий, невагомий наповнювач, синтетичні наповнювачі, шерсть, бавовна. Найчастіше зустрічається варіант комбінування натурального, штучного наповнювача. Це прекрасний варіант того, як можна збільшити ефективність, мінімізувати недоліки кожного типу;
  • дизайн. Універсальними кольорами, які завжди залишаються в моді, є чорний, білий, кольоровий монохромний пуховик. Останнім часом особливою популярністю користуються куртки з ефектом «металік», футуристичні срібні пуховики. «Пуховик-ковдра» також поповнює рейтинг моделей, які отримали загальну любов клієнток.

Жителі Львова зможуть більш детально ознайомитися з асортиментом якісного верхнього одягу від світових брендів концепт-стору «Ostriv». Це особливе місце, де відчуваються традиції, кожен зможе знайти щось для себе.

Головною цінністю магазину є, перш за все, клієнт і його бажання. В інтернет-магазині жителі Львова побачать і відчують консервативний стиль одягу в кращих англійських традиціях. Кожен зможе знайти щось до душі серед якісного фірмового одягу.