Субота, 28 Травня, 2022

Чого тільки не зробиш перед виборами? У Львові відбулась дивна акція

Чого тільки не побачиш та не почуєш напередодні виборів. Так у четвер, 15 жовтня, у Львові пройшла дивна акція, головна мета якої висміяти чинного мера Львова Андрія Садового, передає «zaxid.net».

Як повідомляє інформаційний портал «lvivyes», акція виглядала таким чином: вулицями міста їздили два мікроавтобуси Renault Trafic жовтого та синього кольорів, на даху яких був манекен з фото міського голови Андрія Садового. Нижче напис: «Садовий в мер». Також у постановці були ґрати, а за ними немов сидів мер Львова. Манекен був одягнений у костюм в’язня, а з гучномовців, якими були обладнані машини, лунало, що Садового потрібно посадити у в’язницю.

Таке театралізоване, «мистецьке», передвиборче дійство мали змогу спостерігати львів’яни у різних частинах міста. Відповідні світлини та відео люди активно викладали у соціальні мережі. Не забарилась реакція на це і очільника Львова Андрія Садового. Вже ввечері 15 жовтня на його ФБ-сторінці з’явилась відповідь на таку «класну» акцію. І судячи з написаного, пан Садовий зовсім не образився. Андрій Іванович написав:

«Ото послав Бог опонентів. По-перше, почуваюсь добре і ще не вмер. По-друге, бажаю всім, навіть ініціаторам, здоров‘я і довгих років життя!»

Відомо, що організатором цієї акції для Андрія Садового є 33-річний Іван Спринський – відомий у Львові активіст. Судячи із дописів у соціальній мережі ФБ, це таки його рук справа. Цю акцію Спринський рекламував напередодні у середу. Відтак, можна зробити висновок, що саме він стоїть в центрі цього передвиборчого перфомансу та є його організатором. До того ж, саме його голос лунав з гучномовців, кажуть свідки.

До слова, 33-річний Іван Спринський вже давно бере участь у різного роду скандальних акціях. Він досить часто організовує такі дійства на доволі різну тематику. Чоловік був помічений у акціях, які стосувались української митниці, «Укрспирту», АЗС, психлікарні, доріг, транспорту, прокуратури та ін.