Четвер, 7 Липня, 2022

Петро Порошенко приїде до Львова

Нещодавно стало відомо, що цими днями на Львівщину завітає Президент України Петро Порошенко разом зі своєю дружиною, розповідає сайт “lvivyes” з посиланням на “zaxid.net“. Як повідомляє видання, Петро Порошенко має взяти участь у засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини, яка має відбутися на стадіоні “Арена Львів”. В межах проведення засідання мають презентувати план розвитку Львівської області до 2021 року. Відбудеться засідання в суботу, 23 лютого.

Видання також повідомляє, що поки що у прес-службі Львівської облдержадміністрації не оприлюднюють повну програму візиту Президента України до Львова. Однак є інформація про те, що президент разом з дружиною завітає до Червонограду, що на Львівщині. Там Марина Порошенко має взяти участь у відкритті нового інклюзивно-ресурсного центру, а глава держави має виступити з промовою на міській площі та покласти квіти до пам’ятника загиблим шахтарям. Про повну програму візиту президента дізнаємося згодом. 

Додамо, що цими днями під час робочого візиту до США Президент України Петро Порошенко отримав у Філадельфії почесну відзнаку “Міжнародний державний діяч”. Під час вручення відзнаки президент був дуже зворушений і щиро подякував Раді з питань світових справ Філадельфії, яка і присудила почесну винагороду українському президенту. Петро Порошенко переконаний, що цей результат – це визнання наших спільних зусиль. 

Також Президент України Петро Порошенко у межах робочого візиту до США провів зустріч з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем. Глава держави передав звернення від десятків тисяч українців, підписані в тому числі Володимиром Жемчуговим, Ігорем Гордійчуком, Адою Роговцевою, Ігорем Козловським, Вадимом Свириденком, з проханням посилити тиск на Росію для звільнення з полону українських полонених моряків та використати можливості, надані Генсеку Статутом ООН, у вирішенні цієї проблеми. Про це йдеться на офіційному сайті Президента України