Четвер, 7 Липня, 2022

Як Садовий зреагував на скандальні білборди проти Зеленського?

У Львові цими днями місцеві активісти протестували проти кандидата у президенти Володимира Зеленського, розповідає сайт “lvivyes“. Зокрема, одна із дій активістів – це розміщення тематичних білбордів, які стосувалися виборів та президенства Зеленського. Нещодавно свої думки щодо дій львівських активістів висловив Андрій Садовий – львівський мер та кандидат у президенти. Інформація про реакцію Садового з’явилася на сайті “24 каналу“. 

Так, мер Львова на своїй сторінці у соціальній мережі прокоментував вчинки львів’ян. Політик назвав розміщення фейкових білбордів неприпустимим і засудив дії активістів. Садовий сказав, що теж може не погоджуватися з тим, що пропонує Зеленський у разі перемоги на виборах; зрештою, і сам Садовий може бути проти того, аби Зеленський балотувався у президенти. Однак мер категорично проти того, щоб у його місті опонента називали “клоуном” і говорили про те, що той не має права балотуватися у президенти. 

Андрій Іванович зазначає, що таке у нашому місті відбувається не вперше. У таких ситуаціях відповідальність має нести рекламодавець. Мер пообіцяв покарати покарати рекламодавця і зазначив, що такими ж його вчинки були б і тоді, якби білборди стосувалися Порошенка або ж будь-якого іншого кандидата у президенти. 

Додамо, що вищезгадані фейкові білборди містили такі гасла як “Весною житимемо по-новому. У федеральному окрузі. Зе! Президент (гасло політичної кампанії Зеленського – 24 канал) – слуга народу! (назва серіалу про президента України, в якому головну роль грає Зеленський і згодом утвореної партії шоумена)”; “Весна прийде – будуть нові жарти про хохлів”. Зе! Президент – слуга народу!”, а також “ЗЕ!проданець — слуга у(R)ода”. На білбордах було зображено Володимира Зеленського та Ігоря Кломойського.