П’ятниця, 27 Травня, 2022

Садовий допускає думку про створення політичного союзу на майбутніх виборах

Нещодавно один із кандидатів у президенти, дійсний мер міста Лева Андрій Садовий оголосив, що на майбутніх виборах допускає думку про створення політичного союзу. Про це інформує сайт “24 каналу“, розповідає сайт “lvivyes“. Зокрема, Андрій Іванович висловив думку про те, що це може бути об’єднання з Вакарчуком та Гриценком, пише інтернет-видання. 

Попри те, що мер Львова готовий до формування союзу на виборах, які відбудуться вже незабаром, політик ухиляється від конкретної відповіді на питання про те, чи готовий він підтримати інших кандидатів президентських виборів. Про це Андрій Садовий говорив під час інтерв’ю в ефірі “Громадського радіо”. 

Також політик заявив, що зміни в нашій державі розпочнуться тільки тоді, коли йому вдасться об’єднати і Вакарчука, і Гриценка, “Демальянс” та “Силу людей”, які кандидат називає “усіма тверезо мислячими політичними структурами”. Власне, Садовий говорить про те, що на майбутні вибори потрібно йти однією потужною командою, аби завоювати більшість в парламенті. При тому раніше Садовий говорив про неможливість об’єднання на виборах з Гриценком через те, що двох лідерів бути не може. 

Принагідно нагадуємо, що 8 січня Центральна виборча комісія зареєструвала дійсного мера Львова, голову “Об’єднання “Самопоміч”” Андрія Садового кандидатом у Президенти України на виборах, які відбудуться 31 березня 2019 року. У зв’язку з необхідністю декларування своїх доходів попередньо Андрій Садовий задекларував 490 тисяч гривень заробітної плати. 

Додамо, що станом на 16 січня 10 претендентів подали документи до Центральної виборчої комісії на участь у президентських виборах. Першим зареєстрованим кандидатом став колишній міністр екології та природніх ресурсів України Ігор Шевченко. Реєстрація усіх кандидатів у Президенти України має завершитися до 8 лютого.