Четвер, 30 Червня, 2022

"Цинічна популістка": чим перемога на виборах Тимошенко "приваблює" Путіна?

Нещодавно в українському періодичному виданні “The Economist” у спецвипуску “Світ у 2019 році” з’явився журналістський текст “Драма без кінця”, який стосується майбутніх виборів в Україні і участі в них Юлії Тимошенко (фото взято із Google). Про це згадує на своєму порталі інформаційний ресурс “zik“, розповідає сайт “lvivyes“. 

Власне, у цій статті автор звертає увагу на те, що Юлія Тимошенко – це найбільш вигідна кандидатура для перемоги у майбутніх українських виборах для Росії. Журналіст переконаний у тому, що теперішній президент Росії раніше уже мав справу з Юлією Тимошенко, а відтак він продовжує вбачати у кандидатці популістку, яка може піти на підписання угод, вигідних для Росії. Можливо, саме через це багато українських журналістів та політиків переконані в тому, що російські політики будуть втручатися в виборчий процес в Україні, аби зробити їх вигідними для себе. 

Таке судження політики висловлюють не вперше. Нагадуємо, що росіянин Андрій Колєсніков і раніше запевняв: Юлія Тимошенко може бути вигідною кандидатурою у президенти України, адже свою готовність домовлення з Путіном жінка демонструвала і раніше. Інформацію про це можна знайти і в мережі. 

Варто також зазначити, що навіть Віктор Медведчук, якого називають проросійським політиком (про це читайте статтю “Як Садовий у відеоблозі пропонував обміняти Медведчука на військовополонених“), також дотримується думки про те, що Юлія Тимошенко може бути готовою до такої співпраці. Додамо, що на інформаційному порталі “zik” було опубліковано інформацію про те, що сподівання на перемогу Юлії Тимошенко в українських президентських виборах неприховано висловлюють працівники російських ЗМІ. Також про це відверто говорять російські політики в межах пропаганди в шоу, які постійно транслюють на російському телебаченні.