Четвер, 7 Липня, 2022

Усім відома львівська "Варта" йде в політику: подробиці

Нещодавно стало відомо, що усім відома (мабуть) у Львові соцгрупа “Варта1” йде у політику. Вірніше сказати: очільник цієї організації збирається підкорювати політичні вершини в Україні. Цією справою пан Ігор Зінкевич планує зайнятись у найближчому часі з командою однодумців, передає “zaxid.net“.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, на сьогодні відомо, що нова політична сила під назвою “Варта” планує брати участь у місцевих виборах вже восени 2020 року. Ці вибори будуть особливими, адже проходитимуть у період пандемії, а тому відбуватимуться за певними, “додатковими” до звичних, правилами: нове виборче законодавство, обмеження щодо агітації, заборона масових політичних зустрічей тощо. Майбутні вибори також пройдуть за участі нових політичних сил, однією з яких і буде “Варта”.

На чолі цієї організації стоять два лідери – Ігор Зінкевич (депутат ЛМР, засновник громадської ініціативи “Варта1”) та Валерій Веремчук (колишній голова фракції партії “Народний контроль” у ЛМР). Останній особисто підтвердив інформацію про створення нової політичної сили “Варта”. Також пан Веремчук заявив, що нова партія базуватиметься на основі ініціативних львів’ян.

Варто зауважити, що до “Варти” Ігор Зінкевич був частиною політичної партії “УКРОП”, яка виникла у 2014 році за підтримки славнозвісного олігарха Ігоря Коломойського. У 2019 році ця партія остаточно припинила своє існування. Головними причинами розпаду стали внутрішні конфлікти та втрата інтересу з боку Коломойського. Після цього лідери “УКРОПу” кожен у свій спосіб стали будувати своє політичне майбутнє. До слова, ще одним відомим вихідцем із партії “УКРОП” є теперішній народний депутат України Тарас Батенко. Ігор Зінкевич не захотів приєднуватись до вже існуючих політичних партій та вирішив створити щось своє, нове. “Варта” є надзвичайно популярною у Львові, але чи будуть виправдані такі політичні амбіції пана Зінкевича – покаже час.