Четвер, 7 Липня, 2022

Якому засобу для прання з Європи віддати перевагу?

Коли ми вибираємо засіб для прання, часто орієнтуємося на ціну, виробника або поради знайомих. Зайшовши в магазин – очі взагалі розбігаються серед рясного різноманіття. Серед усіх запропонованих варіантів для прання можна зустріти сухі порошки, гелі та капсули для білизни. Як же вибрати таке, яке підійде саме вам?

Де купити засіб для прання: в магазині або інтернеті?

Купити засіб для прання можна на сайті магазину Sawash. Він представляє широкий асортимент різних рідин і капсул. Перед вибором товару, ви можете виставити зручний фільтр по ціні, популярності чи бренду.

Поговоримо про гелі, їх переваги, зручність використання.

У пральних рідинах в складі знаходяться активні речовини, які видаляють плями. Головна їхня відмінність від сипучих порошків в тому, що вони дають більш щадну дію на тканину, зберігаючи її структуру. Тому вони відмінно підходять для щоденного використання.

Найчастіше гелями перуть делікатні тканини, синтетику, шерсть, використовуючи режим на 30-40 градусів. Порошок добре підходить для використання при високій температурі – до 90 градусів. Він стане в нагоді для прання для бавовни та льону.

У рідинах додають менше ПАР. Пральними рідинами освіжають повсякденний одяг.

Розглянемо переваги рідких гелів.

Чому все більше господинь вважають за краще використовувати гелі замість сухих порошків:

  • від сухого засобу утворюється пил з хімікатами, який потрапляє в легені, очі і на шкіру, чого не скажеш про гелі;
  • якщо у вас невелика квартира і пралка стоїть на кухні, то сухий порошок може залишатися на продуктах харчування;
  • гелі витрачаються економно, легко виміряти дозування;
  • помічали, як сухі порошки беруться грудкою, особливо якщо у ванній підвищена вологість, що зустрічається часто? Гелі грудкою братися не будуть, тому вони довго зберігаються;
  • рідина не залишається на одязі, легко змивається водою;
  • м’яко поводяться з тканиною, не тільки з білими речами, а й кольоровими.

Тепер можемо сказати, що рідкі гелі мають набагато більше переваг, ніж сухий порошок. Бентежити може тільки ціна. Однак в магазині Sawash продукція представлена ​​за прийнятними цінами від відомих брендів з Європи, що відрізняються високою якістю.

Перед покупкою будь-якого прального засобу, визначте, для чого саме ви його купуєте. Якщо ви збираєтеся часто освіжати щоденний одяг, прати делікатні тканини при низьких температурах, бажаєте економно витрачати засіб, тоді ваш вибір зупиниться на гелі для прання.

Обов’язково перед використанням ознайомтесь з інструкцією від виробника.

Куди відправитися за покупками?

Купити засіб для прання білизни можна в інтернет-магазині Sawash, в якому є великий вибір не тільки гелів для прання, але і капсул. Товар високої якості і недорогий. Зручно оплачувати покупки будь-яким способом: банківською картою, готівкою кур’єру або накладним платежем при отриманні на пошті. Доставка оформляється транспортною компанією в будь-яке місто країни.