Четвер, 7 Липня, 2022

До Львова екстренно прибув прем'єр-міністр України: причина?

Сьогодні, 13 листопада, у другій половині дня на Львівщину прибув прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. За попередньою інформацією, літак, яким прилетів посадовець, приземлився у Львівському аеропорту о 18:30. Робочий візит на терени Західної України викликаний зривом опалювального сезону у двох містах області – Новому Роздолі та Новояворівську. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ написав народний депутат України Тарас Батенко, представник Львівщини у Верховній Раді України.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, Тарас Батенко балотувався до ВРУ в окрузі №123, де і переміг. До цієї території входить Новий Розділ, у якому зараз велика проблема з теплом. У рамках цієї теми нардеп зазначив, що особисто говорив з Гончаруком щодо проблем з теплопостачанням у вищезазначених містах Львівської області. У відповідь на це прем’єр-міністр України сказав, що особисто планує відвідати ці міста та розібратись у нагальній проблемі. Допис у рамках цієї теми було написано зранку 13 листопада, а вже ввечері на Львівщину таки прибув Олексій Гончарук, передає Варта1.

До слова, цього тижня у Новому Роздолі був і очільник ЛОДА Маркіян Мальський, який після тривалих переговорів запевнив містян, що приблизно за 10 робочих днів проблему буде вирішено і люди зможуть далі вести комфортне життя у теплі. Крім того, через зрив опалювального сезону у понеділок, 11 листопада, було прийнято рішення на рівні місцевої влади про припинення навчального процесу у закладах Нового Роздолу, адже тут, як і у Новояворівську, було проголошено надзвичайну ситуацію. Обуренню мешканців цих міст немає меж, що виправдано. Наразі відомо, як запевняє голова ЛОДА Маркіян Мальський, влада Львівщини та України щоденно моніторить питання тепла у цих містах і робить все можливе, аби найшвидше виправити неприємну ситуацію, яка набула статусу надзвичайної.