Четвер, 7 Липня, 2022

Троє звільнених з полону моряків запросили Володимира Зеленського на свої весілля

Опісля звільнення та повернення додому 35 полонених, яких незаконно утримувала в ув’язненні Росія, Президент України Володимир Зеленський мав ще одну зустріч з цими героями України, зокрема, з моряками, передає 24 Канал.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, друга зустріч Глави держави зі звільненими з полону моряками (перша була 7 вересня) відбулась у парковій зоні Маріїнського палацу 12 вересня. Вона мала більш неофіційний характер. Володимир Зеленський коротко виступив перед хлопцями, розкривши деякі подробиці нелегкої операції щодо їх повернення додому. Також Президент вкотре щиро подякував хлопцям за їх героїзм та стійку патріотичну позицію. Наостанок Зеленський вручив морякам невеличкі подарунки від себе – годинники (фото – Укрінформ).

Наприкінці зустрічі до пана Зеленського підійшов наймолодший з числа полонених моряк – Андрій Ейдер. Він разом з коханою дівчиною запросив Президента України на весілля, яке, за словами молодят, має відбутись у серпні наступного року. Гарант радо прийняв запрошення та пообіцяв бути присутнім на такій важливій події у житті молодих людей. Володимир Зеленський лише зазначив, щоб молодята попередньо повідомили йому про дату, а він вже буде усіма силами старатись приїхати. Наостанок Президент зазначив, що було б непогано зробити весілля в особливий для моряків день – 7 вересня, адже саме тоді вони повернулись з російського полону, зазначає Укрінформ.

Після Андрія Ейдера з таким же запрошенням до Зеленського звернулись ще два моряки – Віктор Беспальченко та Андрій Артеменко. Відомо, що Безпальченко узаконив свої стосунки з коханою дівчиною під час ув’язнення, а тепер молодята планують зробити традиційне українське весілля вдома, в Україні. Моряк Артеменко також розповів, що мав би вже одружитись, якби не полон. Але вже на наступний рік молоді люди планують відсвяткувати одруження на батьківщині.

Зазначимо, за ініціативи Володимира Зеленського усім 24-м морякам було куплено квартири в Одесі.