Четвер, 7 Липня, 2022

Мальський пропонує збільшити зарплату працівникам ОДА

Цими днями новообраний голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський висловив пропозицію про те, що потрібно збільшити зарплату працівникам ЛОДА, пише “lvivyes.com”. Сьогодні, 8 липня, Мальський під час наради звернувся до представників департаменту фінансів, аби ті винесли на сесію міської ради Львова пункт, який стосується змін бюджету. Зокрема, голова наголосив на тому, щоб на сесії міської ради розглянули питання про підвищення заробітньої плати працівникам адміністрації.  

Саме сьогодні, 8 липня, новообраний голова провів свою першу апаратну нараду, яка вже ознаменувалася цілою низкою змін та нововведень. Під час заходу Мальський, говорячи про бюджетні зміни, зазначив, що такі зарплати, які зараз виплачують його підлеглим колегам у ЛОДА, є смішними і не є гідними. На його думку, робота в ЛОДА – це важлива праця на рівні всієї держави. Відтак платити за роботу такого рівня потрібно більше, впевнений Мальський.  

Про що говорив Маркіян Мальський під час першої своєї апаратної наради в ЛОДА? 

Як новообраний голова адміністрації, Мальський розповів про цілу низку питань, які його турбують сьогодні в ЛОДА. Зокрема, чи не найбільше уваги Мальський присвятив тому, аби закликати депутатів працювати “не на вибори”, а на благо Львівської області. При цьому очільник зазначив, що українське суспільство добре бачить, як депутати “загралися” в політику і перестали виконувати свої прямі обов’язки натомість. На думку Маркіяна Мальського, найперше, що має турбувати працівників ОДА – це гарна та добре розвинена Львівська область. 

Маркіян Мальський

Від свого боку Мальський пообіцяв те, що з його боку львів’яни не побачать жодних політичних дій. До цього ж чоловік закликав під час наради і своїх колег. Не забув Мальський пригадати і про те, що йому почали “закидати” високий рівень дипломатизму і спрогнозували те, що зараз в ЛОДА все буде відбуватися на дуже дипломатичному рівні. Натомість Мальський запевнив усіх присутніх: найбільше його зараз будуть цікавити ефективні питання розвитку області, а дипломатія для нього призупинена.  

Щодо тих, хто піклуватиметься більше про власний добробут, аніж про добробут області, Мальський зазначив, аби такі працівники одразу ж писали заяву на звільнення і клали йому на стіл.  

Як відреагували в міській раді на прохання Мальського збільшити зарплату? 

Сприяння для збільшення заробітньої плати Маркіян Мальський попрохав саме в міської ради Львова. Рішення, яке тут приймуть, зможуть розглянути на найближчій сесії міської ради, яка відбудеться в вересні цього року.  

Заступник голови ЛОДА Андрій Білоус також нагадав про те, що в Львівській області зараз діє програма, яка направлена на стимулювання роботи працівників адміністрації. Додамо, що цього року в бюджеті на реалізацію програми виділено 29 мільйонів гривень. За словами Андрій Білоуса, половину цієї суми вже розподілили під час однієї з сесій міської ради.  

Про конкретні цифри щодо збільшення зарплати своїм підлеглим Маркіян Мальський поки що не говорив.