Понеділок, 4 Липня, 2022

Новий голова Львівської ОДА Маркіян Мальський – хто він?

Цими днями львів’янам представили нового очільника Львівської області – Маркіяна Мальського. Ще 6 липня до стін Львівського університету завітав Президент України Володимир Зеленський, аби представити людину, на плечах якої тепер лежатиме відповідальність за розвиток та благоустрій Львівської області, пише “lvivyes.com”. 

Пригадаємо собі, як мешканці Львівщини самостійно могли висловити свою думку про кожного з трьох кандидатів на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації. Новообраний президент сам запропонував львів’янам, аби ті за допомогою голосування у соціальних мережах визначили, хто стане новим очільником Львівщини. Саме тоді Маркіян Мальський і став фаворитом серед виборців.  

Сам Мальський під час офіційного представлення у Львові запевнив присутніх, що пропозиція очолити ЛОДА була для нього цілковитою несподіванкою.  

Маркіян Мальський: біографія нового очільника Львівщини 

Ім’я нового очільника Львівщини добре відоме в західному регіоні: він – активний науковий діяч (зокрема, відомо, що Мальський є кандидатом юридичних наук, асистентом кафедри теорії та філософії права Інституту права та психології університету “Львівська політехніка”).  

Мальський Маркіян

Народився в сім’ї дипломата Мальського, звідси – зацікавлення майбутнього очільника ЛОДА юриспруденцією. Освіту новообраний здобував у франковому виші (навчався на факультеті міжнародних відносин та на юридичному факультеті), Бернському інституті та Столькгольмському університеті. Сьогодні Мальський володіє кількома іноземними мовами: англійською, німецькою, польською та французькою.  

Як громадський діяч Мальський став відомим завдяки своїй діяльності в ролі почесного консула Австрії у Львові.  

Щодо політичної діяльності Мальського, то відомо, що в 2014 йому вдалося виграти конкурс на посаду очільника Головного управління фіскальної служби на Львівщині. Однак тоді Мальський відмовився від посади: мовляв, його бачення цілей роботи служби відрізнялися від того, що в службі відбувалося насправді.  

Якою бачить свою роботу на посаді голови ЛОДА Маркіян Мальський? 

Під час офіційного представлення Мальського як нового очільника Львівщини він розповів про те, якою уявляє свою нову роботу. Зокрема, він розповів, що сподівається на підтримку в роботі з боку волонтерів, представників влади та громадських діячів.  

Мальський переконаний: Львівська область є найбільше готовою в Україні до того, щоб впровадити тут найкращі європейські проєкти. Саме Львівщина, на думку нового очільника, може стати сприятливою платформою для реалізації тут різноманітних ідей, задумів.  

Одне з пріоритетних завдань для Мальського – відновлення працездатного потоку населення. Для цього спочатку необхідно створити належні умови праці і забезпечити працівників гідними зарплатами. На думку Мальського, цього можна досягти за допомогою залучення іноземних інвесторів. Після висвітлення України на міжнародній арені в належному світлі нас почнуть розглядати не як державу з дешевою робочою силою, впевнений Мальський.  

Пригадаємо, вчора під час своєї першої апаратної наради Мальський заявив про необхідність збільшення зарплати працівникам ЛОДА.