Субота, 19 Вересня, 2020

Новий голова Львівської ОДА Маркіян Мальський – хто він?

Садовий і його участь в президентських виборах 2019 року: як це було

Андрій Іванович Садовий багато років пробув на посаді мера (з 2006 року, детальніше про діяльність Садового на посаді голови - тут), не...

Садовий та Кошулинський: багаторічна боротьба на місцевих виборах у Львові

Багаторічні борці за посаду голови Львівської міської ради - чинний мер Андрій Садовий та Руслан Кошулинський, які вже не перший раз беруть...

Чому і хто у Львові недолюблює Президента Зеленського?

Президентська кар’єра Володимира Зеленського, який у 2019 році прийшов на цю посаду, в самому розпалі і за цей час відбулося чимало всякого,...

Цими днями львів’янам представили нового очільника Львівської області – Маркіяна Мальського. Ще 6 липня до стін Львівського університету завітав Президент України Володимир Зеленський, аби представити людину, на плечах якої тепер лежатиме відповідальність за розвиток та благоустрій Львівської області, пише “lvivyes.com”. 

Пригадаємо собі, як мешканці Львівщини самостійно могли висловити свою думку про кожного з трьох кандидатів на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації. Новообраний президент сам запропонував львів’янам, аби ті за допомогою голосування у соціальних мережах визначили, хто стане новим очільником Львівщини. Саме тоді Маркіян Мальський і став фаворитом серед виборців.  

Сам Мальський під час офіційного представлення у Львові запевнив присутніх, що пропозиція очолити ЛОДА була для нього цілковитою несподіванкою.  

Маркіян Мальський: біографія нового очільника Львівщини 

Ім’я нового очільника Львівщини добре відоме в західному регіоні: він – активний науковий діяч (зокрема, відомо, що Мальський є кандидатом юридичних наук, асистентом кафедри теорії та філософії права Інституту права та психології університету “Львівська політехніка”).  

Мальський Маркіян

Народився в сім’ї дипломата Мальського, звідси – зацікавлення майбутнього очільника ЛОДА юриспруденцією. Освіту новообраний здобував у франковому виші (навчався на факультеті міжнародних відносин та на юридичному факультеті), Бернському інституті та Столькгольмському університеті. Сьогодні Мальський володіє кількома іноземними мовами: англійською, німецькою, польською та французькою.  

Як громадський діяч Мальський став відомим завдяки своїй діяльності в ролі почесного консула Австрії у Львові.  

Щодо політичної діяльності Мальського, то відомо, що в 2014 йому вдалося виграти конкурс на посаду очільника Головного управління фіскальної служби на Львівщині. Однак тоді Мальський відмовився від посади: мовляв, його бачення цілей роботи служби відрізнялися від того, що в службі відбувалося насправді.  

Якою бачить свою роботу на посаді голови ЛОДА Маркіян Мальський? 

Під час офіційного представлення Мальського як нового очільника Львівщини він розповів про те, якою уявляє свою нову роботу. Зокрема, він розповів, що сподівається на підтримку в роботі з боку волонтерів, представників влади та громадських діячів.  

Мальський переконаний: Львівська область є найбільше готовою в Україні до того, щоб впровадити тут найкращі європейські проєкти. Саме Львівщина, на думку нового очільника, може стати сприятливою платформою для реалізації тут різноманітних ідей, задумів.  

Одне з пріоритетних завдань для Мальського – відновлення працездатного потоку населення. Для цього спочатку необхідно створити належні умови праці і забезпечити працівників гідними зарплатами. На думку Мальського, цього можна досягти за допомогою залучення іноземних інвесторів. Після висвітлення України на міжнародній арені в належному світлі нас почнуть розглядати не як державу з дешевою робочою силою, впевнений Мальський.  

Пригадаємо, вчора під час своєї першої апаратної наради Мальський заявив про необхідність збільшення зарплати працівникам ЛОДА. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

“Досить компромісів з ворогом!”: як Львівщина зустрічала Зеленського?

Вчора, 17 вересня, Львівщину з робочим візитом відвідав шостий Президент України, Головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський. До останнього пресслужба Глави держави не розголошувала...

Зеленський у Львові: причина візиту?

Згідно з даними різних джерел сьогодні, 17 вересня, Львівщину відвідає Президент України Володимир Зеленський. Цією інформацією поділились у Львівській ОДА, передає zaxid.net.

Місцеві вибори в умовах карантину: як все буде відбуватися на Львівщині?

Зовсім небагато часу залишилося до проведення місцевих виборів в Україні і політики вже активно готуються до них, пише сайт lvivyes.com. Цьогоріч вибори...

Вибори незабаром, а львів’яни досі не знають, за кого голосувати

Вже не за горами - місцеві вибори, до яких плідно почали підготовку львівські політики, пише сайт lvivyes.com. Вже відомі імена багатьох кандидатів...

Олег Синютка теж буде балотуватися на посаду голови Львівської ОТГ

Минулого року Олег Синютка став народним депутатом від партії “Європейська солідарність”, а цьогоріч планує брати участь в майбутніх місцевих виборах у Львові,...