Понеділок, 4 Липня, 2022

Не один Синютка: троє львів'ян у першій десятці партії Петра Порошенка йдуть на дострокові вибори до ВРУ

Після поразки на президентських виборах 2019 року колишній, п’ятий, президент України Петро Олексійович Порошенко збирається перемагати на позачергових парламентських виборах у липні. Колишній Глава країни йде на дострокові вибори до Верховної Ради України як очільник партії “Європейська солідарність”. Цієї неділі, 9 червня, відбувся з’їзд партії Петра Порошенка, у часі якого представили першу десятку кандидатів у парламент від “Європейської солідарності”. Як виявилось, у перших числах команди Порошенка є аж троє львів’ян. Про це інформує прес-служба “Європейської солідарності”, пише Тvoemisto.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, на з’їзді партії “Європейська солідарність” оголосили, що головна мета їх політичної сили, гасло, – продовжити та захистити проєвропейський вибір українського народу. Також на офіційній зустрічі оголосили, що вже сьогодні партія Петра Порошенка подасть свою програму до Центральної Виборчої Комісії України. 

Команда Петра Порошенка

Порошенко

Головне, що відбулось на офіційному з’їзді “Європейської солідарності”, це те, що було оголошено перших осіб цієї партії, пише Прямий. І так, до першої десятки увійшли:

  1. Порошенко Петро Олексійович – п’ятий президент України, голова партії “Європейська солідарність”;
  2. Парубій Андрій – спікер Верховної Ради України;
  3. Геращенко Ірина – віцеспікер Верховної Ради України;
  4. Забродський Михайло – комбриг 95-ї бригади;
  5. Федина Софія – громадський діяч, співачка;
  6. Джемілєв Мустафа – лідер кримськотатарського народу, народний депутат;
  7. Зінкевич Яна – доброволець-медик, командир Медичного батальйону “Госпітальєри”, начальник Медичного управління та реабілітації бійців Української Добровольчої Армії;
  8. Синютка Олег – колишній голова Львівської обласної адміністрації;
  9. Чийгоз Ахтем – заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу;
  10. Климпуш-Цинцадзе Іванна – віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Як бачимо, до списку перших осіб партії потрапили аж троє львів’ян – голова Верховної Ради України львів’янин Андрій Парубій; львівська співачка і волонтерка Софія Федина та колишній голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка. Їхні номери у списку партії – 2, 5 і 8 відповідно.

Програма партії “Європейська солідарність”

ЄС

Перший з’їзд партії “Європейська солідарність” відбувся 31 травня у Києві у столичному Мистецькому арсеналі. Тоді ж було оголошено, що ребрендинг БПП “Солідарність” тепер  – “Європейська солідарність” або скорочено “ЄС”, а очолює цю політичну силу Петро Олексійович Порошенко.

Вже тоді Петро Порошенко заявив, його партія буде оновлена і, окрім досвідчених політиків, там будуть представники громадськості, культури, волонтери, добровольці та ін. Їх головна мета, щоб у політику прийшли “нові, молоді обличчя”. Очільник “Європейської солідарністі” підкреслив, що оновлена партія з новою назвою, з оновленим керівництвом, з новими думками та новим курсом забезпечить рух України до Європейського Союзу і до НАТО!