Середа, 6 Липня, 2022

Сергій Притула зробив офіційну заяву, що йде на вибори: від якої партії та під яким номером?

Відомий український телеведучий та шоумен Сергій Притула зробив гучну заяву про те, що йде на позачергові вибори до Верховної Ради України у 2019 році. Про це актор особисто повідомив у відеозверненні на своїй сторінці у соціальній мережі “Facebook”, пише видання zik.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, Сергій Притула зазначив, що балотуватиметься у парламент України від новоствореної політичної партії Святослава Вакарчука “Голос”.

Притула

У зверненні до українців Сергій зазначив, що відчуває себе фінансово незалежною людиною для того, щоб гарантувати, що його похід до парламенту не є спробою заробити додатковий “карбованець”. Шоумен додає, що його головна мотивація – це команда, з якою він іде на парламентські вибори. Також Сергій зазначив, якщо говорити простою і доступною мовою про те, чому він прийняв рішення стати депутатом – це бажання, щоб його діти і діти простих українців жили і працювали в Україні – розвиненій, сильній, стабільній державі, пише ukrinform.

Сергій Притула підкреслив, що у “Голосі” немає жодного колишнього депутата, посадовця чи представника якого-небудь олігарха. Склад партії – це економісти, юристи, медики, освітяни, воєнні, волонтери, представники культури тощо.

Також у відео Притула зазначив, що адміністрація політичної сили йому пропонувала зайняти місце у першій десятці партії, однак Сергій на це не згодився, а “взяв” собі лише 30-ту сходинку у “Голосі”. Наостанок додав, якщо українці хочуть, щоб він потрапив у парламент, партія має набрати трохи більше 10%.