Неділя, 3 Липня, 2022

Маєтки Юлії Тимошенко – кандидатки у президенти

Наближаються вибори президента в Україні і в ЦВК кипить робота: цьогоріч кількість претендентів у президенти є рекордною. Згідно з чинним законодавством, кожен кандидат повинен опублікувати декларації про свої доходи. Нещодавно ми вже писали про декларацію Юлії Тимошенко, яка теж претендує на посаду Президента України. Сьогодні сайт “lvivyes” розповість про нерухоме майно кандидатки. 

Так, на сайті “24 каналу” стартувала ціла серія публікацій про майно кандидатів у президенти. Перша публікація стосується саме Юлії Тимошенко та її маєтків. До слова, Юлія Володимирівна вже втретє балотується у президенти за історію своєї політичної діяльності. 

Згідно з електронною декларацією про доходи Тимошенко, опублікованою напередодні, кандидатка мешкає в селищі Козин поблизу столиці. Однак вона уточнює: будинок площею 588 квадратних метрів належить не їй, а родичці депутатки. Тимошенко лише орендує цей будинок. Також відомо, що Юлія Володимирівна користується великим особняком в поселенні Конча-Заспи (“Срібна затока”) і чотирма суміжними ділянками. Вражають масштаби: ці ділянки становлять площу в понад 6100 квадратних метрів. Варто також додати, що біля маєтку в поселенні Конча-Заспи в кандидатки є навіть власний пляж. Власне, на фото маєтків кандидатки можна побачити увесь “розмах” житла Тимошенко (це фото з’явилося декілька років тому в соціальних мережах, коли жінка впустила журналістів в свою оселю).

Попередньо Юлія Тимошенко зазначила: будинок та прилеглі ділянки в Козині переписала на своїх родичів, аби це майно не було конфіскованим за діяльності Януковича. Нагадаємо, ще у 2009 році журналіст “Української правди” Сергій Лещенко опублікував фотографії, на яких видно, як живе Юлія Тимошенко – кандидатка у президенти.