Четвер, 7 Липня, 2022

Цікаві факти про світ азартних ігор

Китайці створили основні концепції карткових ігор, якими ми насолоджуємося сьогодні. Однак саме французи додали символи до цих карт, які потім відносилися до чотирьох сегментів їх товариства. Піки представляли королівську сім’ю, червове духовенство, торговців алмазами і селян треф. Цікаво відзначити, що ця ієрархія все ще використовується сьогодні, коли костюми використовуються для визначення сили. Як приклад, в розфарбовуванні покерного турніру, який включає гонку, якщо є нічия, припустимо, кожен з чотирьох гравців отримує туза, ієрархію, яку створили французи, починаючи з самого сильного туза і закінчуючи самим слабким, це піки (роялті), черви ( духовенство), бубни (торговці) і трефи (селяни).

У 1931 році, коли штат Невада легалізував азартні ігри, будувалася гребля Гувера. Уряд США не хотів, щоб його робочих відволікали азартні ігри, тому вони побудували поруч з майданчиком місто для будівельників. Він отримав назву Боулдер-Сіті, і був прийнятий спеціальний закон, що забороняє азартні ігри. Боулдер-Сіті і раніше є єдиним містом в Неваді, де азартні ігри є незаконними.

Анаргірос Карабурніотіс, більш відомий як Арчі Карас або «Грек», в 1992 році розібрався як грати в казино і почав дивовижну азартну гру, яка тривала до 1995 року. За цей час він перетворив 50 доларів в 40 мільйонів доларів. За цей час, відоме як «Біг», він вперше перетворив 50 доларів в 17 мільйонів доларів. Він зробив це в Лас-Вегасі, граючи в покер і пул протягом шести місяців. Пізніше, під час «Пробігу», він переключився на крепс і часто заробляв мільйони за одну ніч. У 1995 році The Run зупинилася, і Карас втратив всі 40 мільйонів доларів.