Понеділок, 4 Липня, 2022

В якому районі Львова краще зняти квартиру?

Пошук квартири — це досить складний процес, який потребує від вас багато знань. Якщо ви шукаєте собі житло, Львів може надати безліч вигідних пропозицій, особливо коли зайдете на OLX: https://www.olx.ua/uk/nedvizhimost/kvartiry/dolgosrochnaya-arenda-kvartir/lvov/. Ми ж підкажемо, які райони більш комфортні для проживання і в яких з них слід знімати квартиру на довгостроковий період.

Центр

Центральну частину Львова досить часто називають Старим містом. Саме тут все починалося: всі торгові шляхи вели до площі Ринок, яка з роками обростала будинками. Сьогодні центр Львова є туристичною Меккою, а ранок тут починається з гучного дзвону годинника на Ратуші і ароматної кави в затишних кафе. Незважаючи на наплив мандрівників, нерухомість у серці Львова — чи не найбільш затребувана в місті. Однак вартість житла тут набагато вище, ніж в інших районах.

Галицький, Франківський і Шевченківський райони

Такі райони Львова, як Галицький, Франківський і Шевченківський, вважаються найбільш безпечними в місті. Безпека — один із найважливіших параметрів, на які треба звертати увагу під час оренди квартири. Навіть найбільш комфортабельне і затишне житло вважається небезпечним, якщо розташоване в «поганому» районі. Який сенс орендувати прекрасно відремонтовану квартиру, якщо ви не зможете спокійно прогулятися по вулиці у вечірній час?

Личаківський район

Личаківський район Львова є одним із найбільш комфортних в усьому місті. Звісно, комфорт — поняття відносне, адже кожен із нас звик жити у своєму режимі. Але є кілька незмінних ознак, які роблять той чи інший район комфортним для своїх жителів. Зазвичай це розвинена інфраструктура: транспорт, наявність доступних медичних установ, громадських та розважальних закладів і т. ін.

У цьому плані за всіма параметрами найкраще підходить Личаківський район Львова. А ще тут приголомшлива архітектура: місцеві міські краєвиди тішать око і, безсумнівно, підвищують рівень комфорту для місцевих жителів.