Понеділок, 4 Липня, 2022

Політ на параплані чи стрибок з парашутом: порівняння

Це дійсно дивовижні речі, екстрим, котрий захоплює подих, причому без ніяких перебільшень. Все більше людей бажають спробувати стрибок з парашута львів, але страх, чи інші причини заважають здійснити одну з заповітних мрій. Якщо ви стоїте перед вибором: політ на параплані, або ж стрибок з парашутом, тоді доречно буде порівняти дані направлення, щоб в результаті зробити правильний для себе вибір.

Стрибок з парашутом

Таке екстремальне дозвілля захопить дух, враження неймовірні, адже:

  • ви робите крок у невідомість, в чисте небо;
  • відчуваєте вільне падіння до того моменту, як відкривається парашут;
  • отримуєте неймовірний, ні з чим не порівняний заряд адреналіну;
  • групуєтесь та приземлюєтесь.

Такий подарунок підійде для сміливих людей, або для тих, кого в прагненні варто трішки підштовхнути. Подарунковий сертифікат на стрибок з парашута якраз стане тим кроком.

Варто додати, що парашутист має в комплекті рюкзак з основним, а також з запасним парашутом. В нього є сумка для складання парашута та парашутно-мотоциклетний шолом, необхідний для захисту голови.

Політ на параплані

Це ще один варіант проведення яскравого дозвілля. Обираючи політ на параплані львів, ви зможете здійснити дитячу мрію, помилуватися Львовом з висоти пташиного польоту.

Варто додати, що параплан є найбільш безпечним літальним засобом, котрий ззовні нагадує парашут. Конструкція особлива тим, що має підвісну систему без мотора. Людина піднімається в повітря завдяки розбігу з гірки, а далі – вільний політ на висоту 500-1000 м. Проходить така процедура разом з інструктором, котрий контролює всі процеси. Тобто учасник знаходиться в повній безпеці, може насолоджуватися краєвидами, та думати, кому можна подарувати сертифікат на враження від фабрики емоцій «ТВОЄ» ще.

Порівняння

Якщо мова йде про стрибок з парашуту, то сам парашут невеликий, ніяк не заважає при вільному падінні. Користувач має змогу контролювати ситуацію, опинитися в потрібному місці.

Параплан натомість є досить великим, необхідно шукати підйомник, чи гірку, але при правильному пілотуванні, можна довший проміжок часу залишатися у повітрі.

Політ на літаку

У кожного є заповітна мрія, якщо одна з ваших – це політ на літаку львів та підкорення неба, тоді краще не відкладати цю справу на потім. Подарунковий сертифікат близькій людині, або ж собі стане яскравою сторінкою в вашому житті. Від такої пригоди перехопить подих, а адреналін зашкалить. В літаку Соката вміщується 4 людини, що дійсно добре, адже можна емоції розділити в дружній компанії, або цілою сім’єю.

Варто додати, що приємним бонусом стане можливість учасника побути в ролі пілота. Інструктор буде весь процес контролювати, тому ніяких нюансів не буде.

У вас є можливість і далі боятися, або зробити крок назустріч мрії. Не важливо, який варіант з перелічених ви виберете. Це екстремальні розваги, котрі підійдуть для сміливих людей, котрі знають, чого хочуть та як цього досягти. Неймовірне дозвілля гарантоване.