Четвер, 30 Червня, 2022

Проблеми з акумулятором ноутбука?

Якщо ноутбук перестав працювати від батареї і потихеньку стає стаціонарним комп’ютером, то користувач може легко повернути йому колишню автономність. Все, що потрібно зробити, так це замовити новий акумулятор і встановити його замість зношеного. Виконати цю процедуру можна як самостійно, так і в сервісному центрі. Після ремонту користувач знову зможе насолоджуватися бездротової роботою портативного пристрою протягом багатьох годин. Залишається тільки одне питання, де купити акумулятор для ноутбука? Власники ноутбуків HP, наприклад, зможуть підібрати нову батарею у Львові за посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-noutbuka/brand/hp.

Зношений або пошкоджений акумулятор – що далі?

Якщо ви помітили, що акумулятор ноутбука не працює належним чином і розряджається швидше, ніж раніше, то перше, що потрібно зробити, переконатися в несправності саме батарейного відсіку.

 Іноді акумулятор працює не коректно через неправильні драйвери, а в інших випадках несправність може бути пов’язана з джерелом живлення. Щоб переконатися, що єдиний вихід із ситуації – покупка нового акумулятора для ноутбука, спочатку перевірте наступне:

  • чи немає пошкоджень розетки, до якої ви зазвичай підключаєте ноутбук. Для початку спробуйте підключити в інший електроприлад;
  • чи не видає блок живлення будь-яких шумів або перегрівається. По можливості підключіть до ноутбука інший адаптер;
  • чи оновлені всі драйвера і чи не мають вони будь-яких помилок;
  • чи не заважає зарядці акумулятора окислення на контактах або в розетці. Варто очистити з’єднання і перевірити, чи зберігається проблема,
  • чи сигналізує система про значне зменшення ємності акумулятора або про необхідність його заміни.

Якщо ви вже перевірили всі перераховані вище варіанти, а акумулятор як і раніше не набрав свою ємність і не працює належним чином, то початкові припущення підтверджуються. Більше нічого робити, пора шукати новий акумулятор!

Де купити новий акумулятор для ноутбука?

Хоча в магазинах комп’ютерних запчастин є не всі комплектуючі, покупка нової батареї не повинна стати великою проблемою. Як правило, у продавців є кілька варіантів на вибір, тому порівняйте переваги і недоліки кожного з них, і зробіть найбільш підходящий вибір для вас.