Четвер, 23 Червня, 2022

«Люменіс» – лазерна епіляція для вас!

У різний час стандарти краси змінювалися разом з уявленнями людей про здоров’я та якість життя. Гладка і доглянута шкіра – це один з характерних ознак сучасних стандартів краси.

Комфорт і професіоналізм

Найшвидшим, простим і зручним способом позбутися від небажаної рослинності по всьому тілу – від обличчя до зони бікіні і ніг – є лазерна епіляція. Промінь лазера ефективно впливає на волосяний фолікул, руйнуючи його, і зупиняє таким чином ріст волосся. Одним з найбільш затребуваних, популярних і комфортних для відвідування центрів лазерної епіляції є Люменіс в Києві, і він завжди радий відчинити двері своїх численних філій для нових щасливих клієнтів.

До переваг мережі клінік косметології і лазерної епіляції «Люменіс» відносяться:

  • зручне розташування – ми знаходимося всюди, де це потрібно вам. Ми раді зустрічати наших улюблених клієнтів в кожному районі Києва;
  • новітнє обладнання та досвідчені, дипломовані майстри;
  • ми – щасливі власники семи популярних нагород, серед яких – міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2015 – будьте з кращими!
  • півтора десятка років досвіду і мільйон задоволених клієнтів – все це – Люменіс!

Одним з ключових завдань співробітників нашої компанії є надання клієнту вичерпної інформації про процедуру лазерної епіляції, її протипоказання, переваги та можливі ускладнення. А ласкаві і досвідчені руки наших майстрів зроблять так, що час, проведений на процедурі, пролетить непомітно і безтурботно.

Мережа клінік лазерної епіляції і косметології «Люменіс» намагається йти в ногу з часом і своєчасно розширювати перелік своїх послуг. Так, наприклад, ми раді запропонувати Вам нову опцію – отримання консультації косметолога по фотографії. Вона стане корисною тим, хто не має можливості під’їхати на прийом до лікаря особисто, але піклується про своє здоров’я і зовнішній вигляд, а тому хоче отримувати тільки найточнішу інформацію.

Крім епіляції, центри «Люменіс» надають також ряд інших важливих послуг. У нас ви можете отримати консультацію кваліфікованого дерматолога, подолога, масажиста, косметолога або б’юті-майстра, а також пройти ряд корисних процедур.

Приходьте за здоров’ям і красою

Ми вкрай уважно ставимося до стану здоров’я та наявності супутніх захворювань у всіх своїх клієнтів. Так, наприклад, дівчатам в «цікавому положенні» ми не рекомендуємо відвідувати сеанси лазерної епіляції через те, що вагітність є протипоказанням до них. Однак з радістю чекаємо наших клієнток на прийом після закінчення періоду грудного вигодовування.

До істотних переваг «ЛЮМЕНІС» перед аналогічними центрами є наша клієнтоорієнтованість. Ми раді бачити вас в широкому проміжку від сьомої ранку до одинадцятої вечора! Також ви маєте можливість комунікації з адміністратором мережі клінік за допомогою форми на сайті або по телефону. Більш того – у вас також є можливість при необхідності звернутися безпосередньо до директора завдяки спеціальній формі зворотного зв’язку.

Ми завжди раді бачити вас серед наших клієнтів!