Понеділок, 4 Липня, 2022

Гройсман приїде на Львівщину

Нещодавно стало відомо, що завтра, 21 березня, на Львівщину з робочим візитом має завітати Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє видання “lvivyes.com” з посиланням на сайт “Львівський портал“. У прес-службі Львівської ОДА повідомили, що в межах робочого візиту Гройсман має відвідати відкриття міжнародної агропромислової виставки та форуму з розвитку фермерства на Львівщині “Агропорт Захід Львів 2019”. 

Також повідомляється, що в межах робочого візиту Гройсман має оглянути ремонт доріг в Львівській області, а також завітати у Львівський обласний клінічний перинатальний центр. 

Цими днями також стало відомо, що Уряд виступив проти нового підвищення ціни на газ. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зокрема висловив пропозицію домовитися з МВФ, щоб відтермінувати черговий ріст ціни на блакитне паливо, заплановане на травень. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про це 15 березня у парламенті, під час години запитань до українського уряду. 

Володимир Гройсман заявив, що дасть доручення і “Нафтогазу”, і Міністерству фінансів почати перемовини з МВФ ,аби ціни на газ не підвищувати надалі. Нагадуємо, що напередодні цих подій “Нафтогаз” заявив, що можна закуповувати імпортний газ дешевше, тож прем’єр-міністр вважає, що це причина не збільшувати ціни. Про це пише сайт “24 каналу“. 

Додамо, що в уряді хочуть переглянути контракт з головою “Нафтогазу”. Тут запевняють, що цей контракт діяв впродовж п’яти років. За цей час український уряд не знав, що конкретно прописано в цьому контракті. Тому тепер хочуть запропонувати “Нафтогазу” підписання нового контракту з іншими умовами. Гройсман в свою чергу зазначив, що в цьому контракті має бути прописано умови щодо збільшення видобутку українського газу.